Haberler

Öngörüsel Analitik Teknolojileri HP Proaktif İçgörüler ve HP Proaktif Uç Nokta Yönetimi ile Bir Adım Önde Olun!

Bilgi işlem teknolojileri sektöründe her an komplike bir durumla karşılaşabilirsiniz. Muhtemel sorunları öngörerek erken eylem planı oluşturabilmek şirketinizi bir adım öne geçirecektir. Bu bağlamda etkili cihaz yönetimi çalışanların bilgi işlem deneyimi için oldukça önemlidir. ABD merkezli araştırma şirketi Forrester’ın araştırmasına göre Bilgi Teknolojileri liderlerinin %55’i cihaz performansı, sağlığı ve güvenliğini değerlendirebilmek için öngörüsel veriler sunarak proaktif içgörüler sağlayan analitik sistemlerinin tercih edilmesini birinci öncelik olarak görüyor. HP’nin cihaz ve uygulamalar hakkında kritik verileri sağlayan bir telemetri ve analitik platformu olan HP Tech Pulse, HP Proaktif İçgörüler ve HP Proaktif Uç Nokta Yönetimi servisleriyle BT ekibinizin daha verimli bir çalışan deneyimi kazanmasına yardımcı oluyor.

HP Proaktif İçgörüler ve HP Proaktif Uç Nokta Yönetimi Nedir?

HP Proaktif İçgörüler; HP Tech Pulse tarafından sağlanan bulut tabanlı ve yapay zeka destekli tahmine dayalı içgörüler sayesinde cihaz veya uygulamalardan doğabilecek sorunların BT ekibiniz tarafından proaktif olarak çözümlenmesine katkı sağlar. HP Proaktif Uç Nokta Yönetimi ise HP hizmet uzmanlarından yararlanmanızı sağlayarak, cihazlarla ve uygulamalarla ilgili bilgi işlem deneyiminizi optimize etmenize yardımcı olur.

HP Proaktif İçgörüler Size Hangi Destekleri Sağlar?

HP Proaktif İçgörülerin yönetici ve kullanıcı tarafında verdiği BT desteklerinden bazılarını maddeler halinde şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Cihaz İzleme ve Analitik: Çok satıcılı, çok işletim sistemli envanterler, olaylar ve sistem sağlığı için öngörüsel analitik elde edebilirsiniz. Varlık izleme özelliğiyle cihazınızı haritadan izleyebilirsiniz.
  • Erişim ve Kayıt: Özel roller ve izinler oluşturabilir, varsayılan görevlere dayalı özel roller ve izinler tanımlayabilirsiniz. Böylelikle otomatik kayıt ve toplu dağıtım işlevlerinden faydalanabilirsiniz.
  • Çalışan Deneyimini İyileştirme: Çalışan memnuniyetini ölçmek ve takip etmek için kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
  • Hizmet Uzmanları Tarafından Danışmanlık Hizmeti ve Modern Uç Nokta Yönetimi: Hizmet uzmanları performans optimizasyonu için proaktif olarak içgörüler ve öneriler sağlar.

HP Birleşik Uç Nokta Yönetimi ile İşinizi Şansa Bırakmayın

HP Proaktif Uç Nokta Yönetiminin hizmet uzmanları, HP Tech Pulse panosundan elde ettikleri analitik ve bulut tabanlı verilerle cihaz performansı, varlık takibi ve cihaz kullanımı gibi bilgi işlem operasyonlarınızı yönetir. Filonun doğru boyutlandırılması sayesinde uygulama ve cihaz performansınızın maksimize edilmesini sağlayarak BT personelinizin gerçek iş sonuçlarına odaklanmasına yardımcı olur. Unutmayın, en büyük yangınlar bile küçük bir kıvılcım ile başlar. Bu sebeple küçük görünen sorunlar, işletmeniz için büyük zararlara dönüşmeden önce siz de HP’nin öngörüsel analitiğinin gücünden yararlanın. HP Proaktif İçgörüler’in ve HP Proaktif Uç Nokta Yönetimi’nin BT ekibinize sağladığı öngörüsel analitik sayesinde BT harcamalarınızı azaltın ve kaynaklarınızı optimize ederek şirketinizin yükselişini hızlandırın.

Öngörüsel Analitik Teknolojilerinden Nasıl Yararlanabilirim?

Sürdürülebilir bir büyüme için BT süreçlerinin sürekli olarak güncellenen bir yapıda olması zorunluluk haline gelmiş durumda. Bu süreçlerde deneyimli, uzman kadrolarla yenilikçi bir vizyonla çalışmak, bulut yatırımlarınızdan maksimum verimi elde edebilmeniz için oldukça önemli. HP Proaktif İçgörüler ve HP Birleşik Uç Nokta Yönetimi gibi bulut tabanlı, yapay zeka destekli öngörüsel analitik hizmetlerinden faydalanabileceğiniz güvenilir iş ortağı Data Market ile buradan iletişime geçerek, BT süreçlerinizi hemen optimize etmeye başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu