Haberler

OnePlus’ın Akıllı Telefonu ve Kulaklığı Gündem Oldu!

OnePlus yeni ürettiği akıllı telefonu ve Buds Pro 2 bluetooth kulaklığı ile ilgili bazı bilgileri teknoloji piyasasına duyurdu.

Geçen yıl çalışmalarını tamamlayan OnePlus’ın Buds Pro modeli, tercih eden kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştı. Bu yıl ise bir üst model için kolları sıvayan OnePlus, Buds Pro 2 modelini çok yakında tanıtacak gibi dursa da hakkındaki bazı teknik özellikleri ve görsel paylaşımları tanıtım öncesi piyasada konuşulur oldu.

OnePlus Buds Pro 2 Bluetooth kulaklığın vektörel görselleri şimdiden kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Tercih edecek olanların en dikkatini çekecek özelliklerden birisi, hareket halindeyken kulaktan çıkmaması  için özel açılı silikon bir parçayla sunulması. OnePlus bu özelliğinin aktif iş ve spor hayatı olanların dikkatini çekeceği öngörüsünde. 


OnePro, yeni kulaklığı için kullanıcılarına çift sürücülü tasarım olanağı sunacağını belirtti. Bluetooth özelliği ise ANC teknolojisiyle karşımıza çıkacak. OnePlus aynı zamanda Google Fast Pair teknolojisine de bu yeni modelde yer verecek.
OnePlus Pro 2 kulaklık bir önceki model ile benzer bir tasarıma sahip. İkisinin de şarj kutusu birbiriyle benzer boyutlarda. Yeni kulaklıklardaki en belirgin fark ise ses düzeyinin maksimize edilmiş olması yönünde. Bunun için şirket, Dynaudio ile işbirliği yapmış durumda. Bu özelliklerin yanı sıra kulaklıklarda tam şarj ile aktif kullanımda 6 saat pil ömrü olacak. Fiyat bilgisi ise analistlerin tahminlerine göre 150$ civarında. Yeni OnePlus Buds Pro 2’nin ne zaman tanıtımının yapılacağı hakkında net bir bilgi yok. Bizler ÇözümPark ailesi olarak gelen yeni haberleri yakından izliyoruz. Teknoloji gündemine ait güncel bilgilerden siz de haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu