Anasayfa » Microsoft Teams ile Üretkenliğinizi Arttırın

Makaleyi Paylaş

Haberler

Microsoft Teams ile Üretkenliğinizi Arttırın

Üretkenliğin en temel gereksinimlerinden birisi ekipler arasındaki iletişimdir. Daha hızlı, mekan bağımsız, mobil bir hayata imkan sunan online toplantı, etkinlik, seminer ve benzeri alt yapılar sayesinde hedeflerimize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Uzun yıllardır kullanılan dijital altyapılar ve bunların sağladığı iletişim teknolojileri sayesinde özellikle pandemi döneminde geleneksel olarak yapmaya alışkın olduğumuz pek çok hizmetin online olarak sunulduğunu gördük. Eğitimler, toplantılar, etkinlikler, konserler derken online iletişim pandemi döneminde yeni bir normal haline geldi. Şirketlerde gerek kendi iç süreçlerini gerekse müşterilerine sunduğu hizmetleri ve servisleri bu yeni teknolojilere hızlı bir şekilde adapte etti.

Bizlerde özellikle bu web seminerinde bu dijital dönüşümün en çok konuşulan ürünlerinden birisi olan Microsoft Teams ile nasıl daha başarılı bir online iletişim alt yapısı kurabileceğinizi detaylandıracağız.

Kullanmanız gereken lisans tiplerinden donanım cihazlarına, gerekli olan kullanıcı eğitimlerinden aklınıza gelebilecek her türlü soruya yanıt bulacaksınız.

Eğer sizlerde Microsoft Teams ile şirketinizdeki üretkenliği artırmak istiyorsanız bu web seminerini kaçırmayın.


Tüm katılımcılarımıza 6 aylık ücretsiz Teams Trial lisansı verilecektir.

Kayıt
https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/microsoft-teams-ile-uretkenliginizi-arttirin/1118

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>