Anasayfa » Mehmet Ateşel

Mehmet Ateşel

  • MerhabalarAnladığım Kadarı İle Bir CentOs 7 VPS Kiralaması Yapmış Durumdasınız.Sunucu IP Bloğunun BlackList ve Global de Tanımlama (TrendMicro vb) İşlemlerinin Yapılıp Yapılmadığını Kontrol Ettiniz mi?İşletim Sistemi ve Panel Tarafınıza Kurulu Şekilde mi Geldi, Yoksa Siz mi Kurdunuz?Sistem ve Panel Kurulumunu…   Devamı»

  • MerhabalarZamanında Ben de Sizinle Aynı Durumda Kalmış ve Bayağı Bir Araştırma Yapmıştım. MaestroPanel’i de Bu Süreçte Kullanmıştım. Daha Sonradan da Kullanım Rahatlığından Ötürü Plesk’e Geçiş Yapmayı Tercih Ettim ve Sorunsuz Şekilde de Yıllardır Kullanmaktayım.Lisans Ücreti Olarak da Piyasada Çok Uygun…   Devamı»


  • Yeniden Merhaba ÜstadımExpire Tarihini Düzenleyip Lisansı Sorunsuz Şekilde Girdim. Cihaz Şuan Bazı Sorunlar Yaşasa da Çalışıyor.77 veya 80 Sürümüne Geçişte Kullanılan Güncelleme Dosyalarının İndirilebilmesi İçin Sanırım Support Gerekiyor. Bu Süre de Bizde Dolduğu İçin Dosyayı İndiremiyorum. EK’te de Ekran Görüntüsünü…   Devamı»

  • @alikorkmazÜrünün Kurulumunu Gerçekleştirip, Lisanlarını Girdim ve Gerekli Kuralları da Yapılandırdım. Tek Sıkıntım Cihaz Yazılımını Yükseltmek.Bahsetmiş Olduğunuz, CheckPoint’in Web Sitesinden Daha Önceden İndirmeye Çalışmıştım, Ancak Destek Olmadığı İçin Güncelleme Dosyalarını (Lisansım Olmasına Rağmen) İndirtmiyor. Ben de Bu Nedenle Dışarıda…[Devamını oku]

  • MerhabalarElimde 2200 Model Bir Cihaz Bulunmakta. Cihazın Üzerinde Gaia 75.40 Bulunuyor. Sanırım Daha Önceden Yükseltme Yapılmış Fakat Sıfırlanmış.Bir Çok Sorun Yaşadığımdan Ötürü Yükseltme Yapmaya Çalışıyorum Ama 77.20 veya 77.30’a Ait .tgz Upgrade Dosyalarını Bulamıyorum.Konu Hakkında Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim.