Haberler

McAfee Enterprise ve FireEye Artık Trellix Oldu

Symphony Technology Group (STG), Mart 2021’de McAfee Enterprise’ı 4 milyar dolara almıştı ve Haziran’da 1.2 milyar dolarlık FireEye satın alması bunu takip etmişti. Symphony Technology Group (STG) yaptıpı açıklamada bu şirketlerin artık “Trellix” ismi altında devam edeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, STG portföyünde “Trellix’e sahip olmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz” dedi. “Müşteriler, Trellix’in yaşayan güvenlik platformunun XDR pazarında cesur yenilikler sunmasını bekleyebilir.” diye de sözlerine ekledi. Trellix, “operasyonları en tehlikesi saldırı gruplarından korumak için öğrenen ve uyarlanan güvenlik teknolojisi olan canlı güvenlik yoluyla dayanıklı ve kendine güvenen kuruluşlar inşa etme konusundaki marka vaadini yerine getirecek.”

Trellix CEO’su Bryan Palma, “Günümüzün kuruluşları dijital dönüşüm elde etmek için çabalarken, sürekli yenilik, büyüme ve dayanıklılık sağlamak için güçlü bir güvenlik temeli gerekiyor. Trellix’in XDR platformu, otomasyon, makine öğrenimi, genişletilebilir mimari ve tehdit zekası ile güvenliği hayata geçirirken müşterilerimizi koruyor.” diyor. Trellix’in XDR ekosistemi, müşterilere altı yüzün üzerinde yerel ve açık güvenlik teknolojisini kullanma yeteneği sağlayarak güvenlik operasyonlarının etkinliğini hızlandırmak için tasarlanmıştır. Analistler, güvenlik analistlerine daha iyi öngörü ve daha fazla kontrol sağlayarak kapsamlı tehdit kaynağı sunarak zamandan tasarruf edebilir ve tehditleri gidermek için kararlı bir şekilde hareket edebilir.” dedi.

Kaynak: trellix.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.