Haberler

Kullanıcılar İçin Orijinal Windows ve Microsoft Office Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Oyun tutkunu ve kazanmakta iddialıysanız oyunu hızlı ve kesintisiz şekilde oynamak önemli mi?
Online toplantı, mesajlaşma, döküman paylaşımı, online bankacılık artarken, yazılım güncelleştirmelerini anında almak ve saldırılara karşı güncel kalmak artık bir tercih değil, gereksinim. Bilgisayarda tutulan her türlü bilginin güvenliğini sağlama ve dışardan erişimin engellenmesi için orijinal Windows ve Office kullanımı kritik. Bunun yanısıra donanıma ve sisteme oldukça sağlıklı bir yatırım yapılırken, işin beyni yazılım tarafının es geçilmesi hiç mantıklı değil. Özellikle de dijital dönüşüme hazırlanan, rekabette öne geçmeyi hedefleyen şirketler için.

Gerçeğe en yakın yüksek performanslı bir oyun deneyimi yaşamak oyuncular için can alıcı nokta. Orijinal Windows kullanılmayan bilgisayarların, oyunun takılmasına, kesintiye uğrayarak hızın kesilmesine ve performansın düşmesine sebep olduğunu biliyor muydunuz? Kimlik, şifre gerektiren platformlarda güvenli oyun oynamak için de orjinal yazılımdan şaşmamak gerek. Ayrıca artık birçok oyunun ve oyun platformunun korsan yazılım içeren cihazlarda çalışmadığını belirtmekte fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.