Haberler

Inforte Büyüyürek Güçleniyor

“İnforte, tecrübeli kadrosunu büyüterek, yeni markaları ve vizyonu ile insan kaynaklarına yatırım yaparak büyüme ivmesini sürdürüyor”

Bilişim güvenliği ve siber güvenlik alanında faaliyet gösteren, katma değerli, global distrübütör Inforte Bilişim, ivmeli büyümesini insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürüyor. Yeni transferlerle ekibini güçlendiren kurum, danışmanlık ekibine sektörün değerli ve tecrübeli ismi Armağan Zaloğlu’yu dahil etti.

Temsilcisi olduğu lider markaları ile bilşim güvenliği ve siber güvenlikkonularında, katma değerli distribütör kimliği ile bilişim sektöründe oldukça değerli bir geçmişe sahip olan Inforte, insan kaynağı yatırımları ile dikkatleri çekiyor. Yeni döneme çok sıkı bir biçimde hazırlanan ve kurumsal gelişim ve yenilikçi büyüme birimini Zaloğlu’na emanet eden lider kurum, hızlı ve istikrarlı büyümesini, 2023’te de sürdürmeyi hedefliyor.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Armağan Zaloğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi ve SKEMA Business School’da yüksek lisans derecelerini tamamladı. Ardından Stirling Üniversitesi’nde; Uluslararası İşletmecilik master programını bitirerek; eğitim hayatını tamamladı. Profesyonel iş yaşamına McAfee’de, ülke müdürü olarak başlayan Zaloğlu, yine aynı firmada bölgesel direktörlük görevini üstlendi. 11 yılın ardından, Blue Coat ülke müdürlüğü görevini üstlenen Armağan Zaloğlu, Damballa, Picus gibi kurumlarda; çok değerli projelere imza attı. Armağan Zaloğlu, 2022 senesinde Inforte Bilişim bünyesine dahil olmuştur.

Bilişim sektörünün tanınan ismi Zaloğlu; bu görevde bulunmaktan gurur duyduğunu ve Inforte’yi geleceğe yeni ve güçlü ekipleriyle birlikte hazırlayacaklarını dile getirdi. Zaloğlu; “Pandemi süreci iş yapış biçimlerini ve IT güvenlik/siber güvenlik sistemlerini oldukça değiştirdi. Kurumların güvenlik ihtiyaçlarını daha net adlandırabilmek için; müşteri ve iş ortağı deneyimlerini iyileştiren, yenilikçi marka ve çözümleriyle geleceği okuyabilen çevik firmalar ayakta kalacak ve büyümesini sürdürecek. Inforte’yi bu alanda güçlü bir liderliğe hazırlıyoruz. Çok yakında yeni gelişmeleri herkese duyuracağız. “ açıklamasında bulundu.

Inforte Hakkında:

Inforte Bilişim, yeni nesil bilgi güvenliği ve siber güvenlik çözümlerinde uzmanlaşmış, Dünya’nın en büyük markalarını temsil eden bir katma değerli distribütördür Inforte Bilişim, iş ortaklarına ve müşterilerine yenilikçi, hızlı ve ihtiyaçlarını bütünsel bir yaklaşımla karşılayan çözümler sunarak; projelerin tüm süreçlerinde kendilerine yardımcı olarak birlikte büyümek için büyük bir fırsat sunmaktadır. Tedarik ettiği kendi alanlarında lider marka ve ürünlerin tüm uygulama süreçlerinde; satış öncesi ve sonrası destek, lojistik, pazarlama, talep yaratma ve ürün eğitimleri gibi pek çok konuda profesyonel ekibiyle iş ortaklarını ve temsilcisi olduğu markaları desteklemektedir.

Dünya’da lider, yenilikçi çözümleri ile bilişim güvenliği ve siber güvenlik konseptlerini üst bir seviyeye taşıyan Inforte Bilişim, Delinea, Netscout, Netscout Arbor, Exagrid, Ivanti, Infinidat, Rapid7, Synack ve Neustar markalarının katma değerli distribütörü olarak sizlere en kalibre ve optimal perspektif çerçevesinde hizmetler sunar. Piyasadaki yıllara dayanan tecrübesi, etik ve sosyal sorumlu yaklaşımıyla Inforte Bilişim herzaman insan ve teknoloji odağıyla farklı, hızlı ve güvenilir bir kurumdur.

Detaylı bilgi için: [email protected] I [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.