Haberler

İlk Siz Görün: Oyun Telefonu Lenovo Legion ‘nun Görüntüleri Sızdırıldı

Lenovo Legion video görüntülerini sızdırıldı. Teknolojik yatırımların sır gibi saklanmasının yanı sıra görüntülerinin bilinçli olarakta sızdırıldığını biliyoruz. Iphone’un barda unutulması gibi.

Mobil cihaz ve uygulama dünyasına öncülük etmiş Apple için daha önce bu sızıntı konusunda çokca haber yapıldı. Yaşadığı bu olayların tanıtım amaçlı mı yoksa gerçekten bir çalışanın hatası yada bilinçli bir şekilde mi yapıldığını net olarak bilemesekte bu tür haberlerin meraklılarını heyecanlandırdığını biliyoruz.

Lenovo Legion ile mobil sektörde oyuncuları hedefliyor

Lenovo Legion: İlk oyun telefonu

XDA-Developers kaynağına göre telefonun bir kaç tanıtım videosunun sızdırıldığını aktarılıyor. Bu görüntülerin telefon için son tasarım olmadığını fakat telefonun özelliklerinin oyuncular için heyecanlandırıcı olacağı gözüküyor. Kaynağa göre videolarda, cihazın 5.000mAh çift hücreli pili sayesinde telefonun 90W kablolu hızlı şarj edilebileceğini bunla beraber 30 dakikada %100 sarj edilebileceğini bildiriyor. Legion, ayrıca 2 adet USB-C bağlantı noktasına, orta bölüme yakın konumlandırılmış 64MP ile 16MP 2 adet arka kameraya ve 20MP‘lik ön kameraya sahip gözüküyor. Telefonda 8 çekirdekli yapıya sahip 5G bağlantı hızı için önemli olacak olan Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi kullanılıyor. Bu işlemci şimdilik 16 telefonda tercih edildi. Arka kapakta, el tutuşuna göre sıcaklığı engellemeye çalışılmış polikarbonat veya alimünyum kullanılmış gibi görünüyor. 3 boyutlu tasarım bir görünüş ile oyuncu telefonu olduğunu gösteriyor.

Lenovo Legion arka 2 kamera, yan ve üstte bağlantı noktaları bulunuyor
Videolarda tanıtımları ağırlıklı olarak yatay seçilmiş

Popüler yeni oyunlar, oyuncu kitlesinin büyüklüğü ile yeni bir pazar oluştuğunu söyleyebiliriz, Oyun telefonları.

Kaynak

Yaşar YILMAZER

İnterneti, okumayı, üretmeyi, rakamları seven. Sistem uzmanı ve mali müşavir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Lenovo telefon bir kez kullandım aslında çok güzeldi fakat arızalanınca yedek parça bulma sıkıntısı had safadaydı. O nedenle tercih etmem bir daha

    1. Bu markalar garanti süresince ürünlerinin destekleri konusunda sıkıntı yaşatmaz. Lenovo, bu ürün ile oyun pazarında önceliği kapmak istiyor. Bu durumda satış sonrası destek konusunda şikayet ettirmemesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu