Haberler

Hosted Exchange ile KVKK Uyumlu Kurumsal E-Posta Hizmeti

E-Posta kurumsal iletişimin en temel araçlarından birisidir. Teknoloji son derece hızlı bir şekilde değişmiş olsa bile yıllar içerisinde önemini kaybetmeyen E-Posta iletişimi için güvenlik, regülasyon uyumu, erişilebilirlik ve güncel teknoloji desteği son derece önemlidir.FixCloud olarak sunmuş olduğumuz Microsoft Exchange Hosted kurumsal E-Posta hizmeti sayesinde şirketinizin temel iletişim ihtiyaçlarının karşılanmasından fazlasını bulacaksınız. Exchange Server’ ın sunduğu birlikte çalışma özellikleri başta olmak üzere kurumsal bir altyapının verdiği esnekliği her anlamda kullanıp sahip olma, altyapı,bakım, işletme ve yönetim gibi maliyetlerden kaçınabileceksiniz.

3 Haziran Perşembe günü 10:00’da FixCloud’tan Yılmaz Barçın ile ÇözümPark Bilişim Portalından Hakan Uzuner, Hosted Exchange çözümleri üzerine konuşacağız.

Kayıt

Hosted Exchange ile KVKK Uyumlu Kurumsal E-Posta Hizmeti (cozumpark.com)

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.