Haberler

Google Chrome İçin Acil Yama Vakti

Google, saldırganlar tarafından istismar edilen iki sıfırıncı gün güvenlik açığını düzeltmek için, Windows Mac ve Linux için Chrome 94.0.4606.71’i yayımladı. Zafiyetler CVE-2021-37975 ve CVE-2021-37976 kodu ile takip edilebilirken önem derecesi çok yüksek durumda.

Google, Chrome 94.0.4606.71’i kararlı masaüstü kanalında dünya çapındaki kullanıcılara sunmaya başladı ve önümüzdeki günlerde tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Güncellemeyi hemen yüklemek için Google Chrome kullanıcıları “Chrome menüsü >  Yardım  >  Google Chrome Hakkında seçeneğine ” gidebilir ve tarayıcı güncellemeyi gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Chrome kullanıcıları, en son sürümü yüklemek ve kötüye kullanım girişimlerini önlemek için manuel olarak yükseltme yapmalı veya tarayıcılarını yeniden başlatmalıdır.

Kaynak: bleepingcomputer.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.