Haberler

Gmail Artık E-postaları Ek Olarak Göndermenizi Sağlıyor

Google, Gmail’e mevcut bir e-postayı veya birden fazla e-postayı ek olarak iletmenizi sağlayan yeni bir özellik ekledi.Yeni iletiler yönlendirilirken spam iletiler yönlendirmeye dahil edilmemekte.

Yeni özellik alıcının ekli e-postayı açmasını ve tam posta başlıklarıyla orijinal biçiminde görmesini sağlar.Bu özellik aynı anda birden fazla e-posta iletmek için yararlı olsa da, posta sunucusu yöneticileri,
ağ yöneticileri ve e-posta başlıklarını görmesi gereken güvenlik uzmanları için de son derece faydalıdır.

E-posta eklemenin, tek bir konuyla ilgili birden fazla mesaj iletmeyi istemek gibi, ayrı e-postaları iletmekten daha anlamlı olduğu durumlar olduğu tespit edilerek, yeni özellikle tam olarak bunu yapabilirsiniz.
alıcılarınıza bir özet e-posta mesajı yazmanız ve alıcıların doğrudan posta istemcilerinde açabilecekleri destekleyici e-posta kümesini eklemeniz yeterlidir.

E-postaları ek olarak eklerken, iki yöntemle yapabilirsiniz.

-Birden fazla e-posta seçmek ve bunları oluşturduğunuz açık bir e-posta iletisine sürüklemektir.

-İletmek istediğiniz e-postaları seçerek Gmail’in üstündeki menüyü tıklayarak ve “Ek olarak ilet” seçeneğini seçin.


Bir e-posta ekleyip gönderirken, e-posta çoğu posta istemcisi tarafından desteklenen bir EML dosyası olarak gönderilir ve istediğiniz kadar e-posta iletebilirsiniz.

Bu özellik şu anda yayına girmiştir ancak tüm Gmail hesaplarında henüz kullanılamamaktadır.

Kaynak

Link

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.