Haberler

GlassHouse Azure Hibrit Bulut Servisleri ile Her Yerden İnovasyon

İşletmelerin ihtiyaç duydukları çevik, esnek ve maliyeti kontrol edilebilir BT alt yapılarına kavuşabilmeleri için bulut teknolojileri mutlak bir gereklilik haline geliyor. Bu süreçte ortaya çıkan farklı kaynaklara ve servislere erişim ihtiyacı ise birden fazla bulut’ a erişimi zorunlu kılıyor.


GlassHouse CTO’su Lütfi Yunusoğlu, Microsoft Bulut ve Enterprise Grup Direktörü Cüneyt Batmaz ve ÇözümPark’ tan Hakan Uzuner, Microsoft Azure Arc ve GlassHouse Cloud’ un gücünü kullanarak çok daha hızlı ve yönetimi kolaylaştırılmış uygulama geliştirme süreçlerine nasıl adım atılacağını konuşacaklar. Hibrit Bulut Servisleri ile Hibrit bulut ortamlarında Windows, Linux, SQL Server ve Kubernetes kümelerini kolayca düzenleme, yönetme ve güvenliğini sağlayabilmenin ip uçlarını anlatacaklar.

Etkinlik

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/glasshouse-azure-hibrit-bulut-servisleri-ile-her-yerden-inovasyon/2193

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.