Haberler

Antalya’nın En Büyük Geliştirici Konferansı için Hazır Mısınız?

DevFest Antalya 2019 Konferansı, 1 Aralık’da Türkan Şoray Kültür
Merkezi’nde!

Bu yıl GDG Antalya ekibi tarafından büyük bir heyecanla hazırlanan DevFest konferansı

ExploreTheFuture temasıyla kapılarını açıyor.

Google’ın ana sponsor olarak yer aldığı, tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.


Etkinlikte Sizleri Neler Bekliyor?


Üçüncüsü düzenlenecek DevFest Antalya konferansı 1 Aralık’da Türkan Şürkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Katılımcılar 15 oturumda mobil, web, girişimcilik, yapay zeka ve cloud teknolojileri gibi çeşitli alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı bulabilecekleri gibi, konuşmalar dışında workshoplar yapılacaktır. Etkinliğe bilgisayarı ile gelip workshop’a katılmak isteyenler workshop salonlarında kod yazıyor olacaklar. Fuaye alanında sponsor firmalar ile bir araya gelip farklı insanlarla tanışarak
eğlenmeye her an devam edebilecekler ve ayrıca gün boyu sürpriz hediye kazanma fırsatına sahip olacaklardır.


Etkinliğe Kimler Katılabilir?


GDG Antalya ekibinin düzenlediği etkinliklerden en büyüğü olan DevFest Antalya 19 etkinliğine Antalya’daki tüm üniversitelerde Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden öğrenciler, Ar-Ge firma çalışanları, Antalya ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri başta olmak üzere
yazılım dünyasına merak duyan herkes katılabilir.

GDG ANTALYA NEDİR?

Google Developers Group (GDG), büyük bir tutkuyla Google teknolojileri hakkındaki deneyimlerini paylaşan gönüllü geliştiricilerden oluşan bir topluluktur. GDG Antalya olarak 2019 yılında organize edeceğimiz bu etkinlik ile amacımız Antalya’nın geliştirici, bilişim ve teknoloji potansiyelini ortaya koymaktır. Diğer bir amacımız da teknoloji ile ilgilenen insanları teşvik etmek ve onlara destek olmaktır.

DEVFEST NEDİR?

DevFest, Google Developer Gruplarının Eylül ile Aralık ayları içerisinde dünyanın birçok şehrinde düzenlediği etkinliklere verilen isimdir. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de gerçekleştirilen ve artık Antalya’da da devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getirmiştir.
Web Sitesi: https://devfest-19-antalya.web.app/
Etkinlik Kayıt Linki : https://www.meetup.com/tr-TR/GDGAntalya/events/253682295/
Sosyal Medyada GDG Antalya:
Instagram: https://www.instagram.com/gdgantalya/
Facebook : https://www.facebook.com/GDGAntalya/
Twitter : https://twitter.com/GDGAntalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.