Anasayfa » F5 Networks AWAF ile Bugünün ve Yarının En Gelişmiş Uygulama Güvenliği Mimarisi – 22 Eylül Salı Saat 10:00

Makaleyi Paylaş

Haberler

F5 Networks AWAF ile Bugünün ve Yarının En Gelişmiş Uygulama Güvenliği Mimarisi – 22 Eylül Salı Saat 10:00

Web Uygulama Güvenliği (Web Application Firewall, WAF) yeni bir kavram olmasa da, günümüzde her zamankinden daha önemli bir hale geldi. Özellikle de dünyanın dört bir yanında şirketler, COVID-19 sürecini, nasıl yönetecekleriyle ilgili çözüm ararken, bu geçişe hazır olan firmaların bir adım öne geçtiğini hepimiz gözlemledik. Günümüz uygulamalar dünyasında; “Uygulama Güvenliğine Öncelik Vermek” bir işletmenin daha ileri gitmesine ve daha güvenli olmasına yardımcı olabilecek güçlü bir stratejidir.

Geleneksel network perimeter yaklaşımı ile uygulama güvenliğini sağlamak artık yeterli değildir. Uygulama teknolojilerinin her geçen gün gelişmesi;  Multi-Cloud ortamlarda devreye alınan uygulamaların artması ve mobil iş gücünün/ihtiyaçlarının öncelik kazanması ile, perimeter security (ağ çerçevesinin) güvenliği neredeyse tamamen ortadan kalkmıştır. F5 Networks “ASM” ile Uygulama güvenliğindeki liderliğini sürdürürken; ortaya koyduğu benzersiz özellikler ekleyerek geliştirdiği AWAF – Advanced WAF çözümü ile de bu liderliğini pekiştirmiştir.

Güvenli bir altyapının anahtarı, yalnızca bugünün değil, aynı zamanda yarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir Güvenlik mimarisi üzerine inşa edilen doğru teknolojiyi seçmek ve bu teknolojiyi en iyi şekilde uygulamaktır.

Web seminerine katıl ve etkinlik sonu yapacağımız çekilişte 300TL değerindeki amazon.com.tr hediye çekini kazanma şansı yakala.


Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/9216007548607/WN_JMTc4JkyS46ZWoSX8c9xBA

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>