Haberler

Exchange Server Security Updates – Nisan 2021 Yayınlandı

Nisan 2021 için Microsoft Exchange güvenlik güncelleştirmeleri yayınlandı.

Aşağıdaki sürümler için güvenlik güncelleştitmeleri yayınlanmıştır.

  • Exchange Server 2013 CU23
  • Exchange Server 2016 CU19 and CU20
  • Exchange Server 2019 CU8 and CU9

Released: April 2021 Exchange Server Security Updates – Microsoft Tech Community

Temel olarak iki yükseltme yolu bulunmaktadır. Eğer blog postumun başındaki CU seviyelerinde iseniz bu güncellemeleri yükleyerek exchange mimarinizi en güncel ve sorunsuz hale getireiblirsiniz.

Eğer güncel CU değil iseniz önce CU yükseltme işlemlerini tamamlayıp sonra güvenlik güncelleştirmelerini yapabilirsiniz.

Exchange Server CU Cumulative Update Yükleme Adımları – Hakan Uzuner

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.