Anasayfa » ÇözümPark Webcast Video – VMware PKS ile Modern Uygulamalar için Container Dünyası

Makaleyi Paylaş

Haberler

ÇözümPark Webcast Video – VMware PKS ile Modern Uygulamalar için Container Dünyası

VMware Pivotal’ı satın aldıktan sonra Modern uygulamalar mimarisinde, Alt yapı bileşenlerinin tamamını bir arada sunarak, Mikroservis mimarisi dizaynını uçtan uca PKS çözümü ile oluşturmak en çok ihtiyaç duyulacak bileşenlerden biridir. Bu vesile ile Kubernetes, Harbor, BoSH, NSX ve Wavefront komponentleri hakkında biraz bilgi verdik. Developerlar ihtiyaçları doğrultusunda her gün mikroservis mimarileri özelinde, Infra ekiplerine taleplerde bulunuyorlar, bu durumları göz önünde bulundurarak, Kubernetes/Container ihtiyaçları ve Container mimarilerinin iletişimi, Network’u nasıl olmalıdır?

Storage’ı nasıl olmalıdır? Container’ların yazılım güncellemesi için komponentleri ve Container Imajlarının ve VM durumlarının güvenliğinin kontrolü nasıl oluyor gibi konuların detayının anlatıldığı ve tüm bunların VMware PKS ile tek bir ortamda nasıl gerçekleştirildiğinin cevaplarını bu web seminerinde bulabilirsiniz.

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>