Haberler

ÇözümPark Bilişim Portalı Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 2008 yılından bu yana sektöre maksimum fayda sağlamak için tüm gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz. Arkamıza dönüp baktığımız zaman gerçekten gerek Türkiye de gerekse Dünya üzerinde ulaşılmaz işler yaptığımızı görebiliyoruz. Bazen rakamlar kifayetsiz kalsa da 4000′ in üzerinde makale, 518.000 forum postu, 591 web semineri, 189 etkinlik, 118 medya sponsorluğu ile kırılması imkansız rekorlara imza attık. Ancak çok iyi biliyoruz ki büyük bir aile olmadan başarı olmaz. Ekip arkadaşlarımız, forum yöneticilerimiz, yazarlarımız, sponsorlarımız ve en önemlisi platformumuza değer veren ve onu değerli kılan siz bilişim gönüllülerine çok büyük bir teşekkür borçluyuz.

İlk günkü heyecanımızdan hiç bir şey kaybetmeden, yaptığımız paylaşımlar ile ilham verdiğimiz binlerce gönüllüye yenilerini eklemek için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz.

Tam bu noktada kendi alanlarında inanılmaz başarılı, sektöre faydaları tartışmasız en üst seviyede olan çok değerli üç bilişim gönüllüsünü aramıza katmanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Öncelikle kendilerine ÇözümPark adına çok teşekkür ediyorum. Yıllardır yaptıkları paylaşımları ÇözümPark Bilişim Portalı üzerinden de yaparak hem öncelikli üyelerimize hem de sektörde daha geniş kitlelere ulaştırmamızı sağlayacakları için çok heyecanlıyız.

Kendilerine tüm içtenliğimiz ile hoş geldiniz diyoruz.

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.