Haberler

Artan veri ihtiyaçlarınız için daha düşük masraf ve yüksek performansla HPE & Qumulo Çözümü

Veriler, kurumlarda benzeri görülmemiş bir hızda büyüyor. IDC, 2025 yılına kadar makinelerden, sensörlerden ve kameralardan gelen yaklaşık 79 zettabayt veriyi görmeyi bekliyor. Bu büyüme, işletmelere her yerde inovasyon yapmak için yeni fırsatlar sunuyor. IoT, bilgi işlem ve makine öğrenimindeki birçok teknolojik gelişme bunu eskisinden çok daha kolay hale getirdi. Ancak müşterilerden duymaya devam ettiğimiz zorluk, bu iç görüleri verilerden elde etmenin altyapıları nedeniyle geri kalmasıdır. Yeni verilerin çoğu yapılandırılmamış olduğundan ve daha önce hiç görülmemiş bir ölçek ve hızda toplanmış olduğundan, mevcut altyapı bununla başa çıkamaz. Sonuç olarak, BT’nin bu veri odaklı girişimleri desteklemek için yeni bir altyapı çözümüne ihtiyacı vardır.
Qumulo için HPE Çözümleri, artan yapılandırılmamış veri ihtiyaçlarınıza etkili bir şekilde cevap verir. Milyarlarca dosyayı anlık kontrol sahibi olarak daha düşük masraf ve yüksek performansla hem kurum içinde hem de kurum dışında, isterseniz de ikisini kapsayacak şekilde ölçekleyin ve yönetin.

HPE & Qumulo çözümüyle:

• Sahip olduğunuz dosya sisteminin kullanılabilir kapasitesini %100’ e kadar çıkarabilirsiniz.
• Dosya sisteminizde ne olduğu bilgisine gerçek zamanlı olarak erişebilirsiniz.
• Küçük ve büyük boyutlarda milyarlarca dosyayı efektif bir şekilde tutabilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını dinlemek için sizleri HPE & Qumulo web seminerimize bekliyoruz.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/6116141992042/WN_tX6BBwjjQ9-iXDZBVHevFQ

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.