Haberler

Apple Eylül Etkinliği Öncesinde Apple Store Kapatıldı

Teknoloji devi Apple, bugün yeni iPhone modelleri ile birlikte yeni ürünlerini tanıtacak. Apple’ın yeni ürünlerini duyuracağı etkinlik öncesinde Apple’ın online Apple Store’u kapatıldı. 

Apple Yeni Ürünlerini Duyurmaya Hazırlanıyor

Apple bu akşam “Gelecek Zaman” isimli büyük Eylül etkinliğini gerçekleştirecek. Apple’ın yeni etkinliği öncesinde klasikleşen Apple Store online mağazasının kapatılması gerçekleşti. Apple’ın büyük duyurular yapacağı yeni Apple Eylül özel etkinliği Türkiye saati ile 20:00 itibariyle başlayacak. Bu etkinliğin başlamasından önce Apple beklenen adımı attı. 

Teknoloji şirketi Apple her zaman olduğu gibi Apple Store’u yeni ürünlerle güncellemek için kapattı. Apple’ın Apple Store’u kapatması beraberinde Apple Türkiye’nin zam iddialarını da gündeme getirdi. Bilindiği üzere ülkemizde son dönemde artmaya devam eden döviz fiyatlarının artmasıyla birlikte başta temel yaşam ürünleri olmak üzere pek çok ürünlerin fiyatı artmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Apple’ın ürünlerinin Türkiye fiyatlarının da zamlanma ihtimali bulunuyor. Kur fiyatlarının yükselmesiyle birlikte Apple ürünlerinin Türkiye’den alınma ihtimali de bir o kadar zorlaşacak ve Apple ürünlerine Türkiye’de ulaşma imkanı da ulaşılmaz hale gelecek. Son olarak Apple’ın yeni teknoloji ürünlerine dair tüm detayları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu