Anasayfa » SonicWALL – Mysonicwall Partner Kaydi

Makaleyi Paylaş

SonicWALL

SonicWALL – Mysonicwall Partner Kaydi

Bu makalemde sizlere Mysonicwall partner kaydı hakkında bilgi vereceğim.
Sonicwall kanal yapısına dahil olup girip satış/destek/promosyon /ürün takip ve  gelişmeleri takip etmek amacıyla PARTNER’ların  mysonicwall.com sitesi üzerinden  bir account(hesap) oluşturma işlemi.

Hesap alınması;

www.mysonicwall.com  sitesinden Channel Partners bölümüne giriniz


clip_image002

 

 Register to become a Partner  bölümüne tıklayınız.

Sponsor

 

clip_image004

Formun Doldurulması

Account Information : Buraya mysonicwall.com üzerinden  yapacağınız takipler için siteye girerken belirleyeceğiniz isim ve şifre’yi tanımlayacaksınız..

clip_image006

 

Contact Information : Buradaki bilgiler, Sonicwallun sizi tanımlayacağı bilgilerdir.Buradaki bilgilerin hepsini doğru girmeye çalışınız.Özellikle e-mail bilgisi ile sonicwall size dönüşler yapacaktır.Bu bilginin kesin doğru olması gerekmektedir.Aksi taktirde sonicwall’un size geri dönüş bilgisini onaylayamazsınız ve hesap açılamaz.

 

clip_image008

 

Company Information : Buradaki bilgiler, şirketinizle ilgili verilerdir.Burada “Reseller Certification For State” bölümünü ülke distributorünüz’le kararlaştırmış olduğunuz pozisyonunuzla ilgili olarak (GOLD/SILVER/APPROVED) doldurunuz.

 

clip_image010

 

 

İletişim Tercihlerinde ,yaşamış olduğunuz ülkenin saat alanını seçiniz ve tüm İşlemi ”Summit” onaylayınız.

 

 

clip_image012

 

Bu işlemden sonra SonicWALL sizin vermiş olduğunuz e-mail hesabına dönüş yapacaktır.Bu hesapda www.mysonicwall.com  “kullanıcı adı” , “Subscription Code” ve “kontor linki “mevcuttur. Eğer kullanıcı adı ve şifrenizle mysonicwall.com dan girecek seniz “Subscription Code” bir kez girmeniz gerekecektir.Eğer kontrol linki ile girerseniz Subscription Code otomatik olarak algılanacak bir daha sorulmayacaktır.

 

Onaylandıktan sonra, bu hesapla ve belirlemiş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

 

Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın