Haberler

Rubrik dünyada bir ilke daha imza attı

Rubrik sektörün ilk Ramsonware Kurtarma Garantisini sunarak kullanıcılarının yanında olduğunu bir kez daha pekiştirmiş oldu. Ramsonware saldırılarının hızla artmasıyla birlikte, işletmelerin tümü atakla karşılaştıklarında verilerini kurtarma konusunda benzer endişeyi taşıyorlar. Geleneksel güvenlik ürünleri firmanın altyapısını koruyamadığında ve verileri tehlikeye girdiğinde, IT ve Güvenlik ekipleri genellikle yalnız kalır. İşte tam da bu noktada, Rubrik kullanıcılarının yanında olduğunu ve kullanıcıların güvenliğinin altını çiziyor. Sektörde ilk kez Rubrik, Rubrik Enterprise Edition kullanıcıları için 5 milyon dolara* varan Ramsonware Kurtarma Garantisi ile, müşterilerinin yanında olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Rubrik dünyada 3.700’den fazla kurumsal firma tarafından tercih ediliyor. Gartner Magic Quadrant’ta son 2 yıldır lider ve vizyoner kategorisinde yer alan Rubrik’in önceliği kullanıcılarının verilerini siber saldırılardan ve operasyonel arızalardan kurtarmalarına yardımcı olmak. Ramsonware Kurtarma Garanti paketi, Rubrik Enterprise Edition kullanan ve bir Rubrik Müşteri Temsilcisi (CEM) ile çalışan müşteriler için geçerli olacaktır. Rubrik Enterprise Edition ile firmanız, tek bir SaaS platformunda Zero Trust Veri Güvenliği, Ramsonware Araştırması, Hassas Veri Keşfi, Vaka Muhafazası ve Düzenlenmiş Uygulama Kurtarma’dan yararlanabilir. Sizin için atanmış Rubrik Müşteri Temsilciniz vasıtasıyla Rubrik HealthChecks ile en iyi güvenlik uygulamalarımızla en yüksek düzeyde veri korumasını sağlayabilirsiniz. Düzenli güvenlik durumu kontrollerimiz şunlara odaklanır: Veri güvenliğinizi iyileştirmek için Veri Sağlığı, Kullanıcı Erişim Kontrolleri, Veri Şifreleme, Uygulama Erişimi ve API Güvenliği. Rubrik Ramsoware Kurtarma Garanti Paketi ile, müşterilerimiz verileri kritik uygulamaları çalışır durumda tutmak için hazır olacağından emin olabilirler. Müşterilerimizin verileri güvence altında olduğunda, işleri de güvence altındadır.

Rubrik’in Ramsonware Kurtarma Garanti Paketi ile ilgili detaylı bilgi almak için, Türkiye’deki tek yetkili didstribütörümüz Exclusive Networks ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.