Anasayfa » HDD Seri numarası değiştirme programı

Makaleyi Paylaş

3. Parti Yazılımlar / Uncategorized

HDD Seri numarası değiştirme programı

Pek çok program HDD seri numarası üzerine lisanslanır. Bu programlar genellikle ERP MRP yazılımları olup biz sistem yöneticilerinin makinelerin formatlanması veya diğer bakım işlemlerinde pek çok kez elimizi kolumuzu bağlarlar. Oysaki bu araç sayesinde var olan HDD miz için seri numarasını alıp bakım vb işlemleri rahatlıkla yapabiliriz.

not ; araç kötü amaçlı kullanım için üretilmemiş olup bundan doğacak tüm zararlar programı kullananlara aittir.

Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>