Anasayfa » Microsoft Threat Experts Kullanıma Sunuldu

Makaleyi Paylaş

Haberler

Microsoft Threat Experts Kullanıma Sunuldu

Microsoft’ un en gelişmiş güvenlik hizmetlerinden birisi olan Windows Defender Advanced Threat Protection içerisinde sunulan Microsoft Threat Experts artık müşterilerin kullanımına sunuldu. Microsoft Threat Experts, kritik tehditlerin tanımlanmasını, araştırılmasını ve çözülmesini sağlamak için uzman düzeyinde gözetim ve analiz hizmeti sunan ve hepimizin bildiği bir “güvenlik operasyon merkezi – SOC” hizmetidir. WDATP çok gelişmiş bir güvenlik hizmeti olup bunun içerisinde sunulan MTE sayesinde müşteriler anlık olarak aslında Microsoft tarafından sunulan bir SOC hizmetine de sahip olmuş olacaklar.


Kaynak


https://techcommunity.microsoft.com/t5/Windows-Defender-ATP/Microsoft-Threat-Experts-reaches-general-availability/ba-p/502493

Makaleyi Paylaş

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım.

Cevap bırakın