Sercan DALLI

  • Hakan Hocam Merhabalar, Vermiş olduğunuz Makaleleri okudum, yeniden bilgilerin Üzerlerinden geçilmiş oldu. Ancak Sizin vermiş olduğunuz komutları denedim ama istediğim sonucu biraz daha farklı bir sonuç ile aldım. Şu an test aşamasındayım ancak sorun büyük ölçüde çözüldü diye düşünüyorum.  …   Devamı»

  • Merhaba,   Karantina sürecinde çok fazla ücretsiz kaynak açıldı. Basit anlatımı olan Will Schmied Türkçe kaynaklı kitaplarını bulabilirsiniz. Tabi aynı şekilde bir sanal kurup üzerinde çalışmalar yapmanız çok sağlıklı olacaktır. Ayrıca Hocalarıma katılıyorum çok uygun fiyatlara, hatta bazen ücretsiz kuponlarla…   Devamı»


  • Karantina sürecinde çok fazla ücretsiz kaynak açıldı. Basit anlatımı olan Will Schmied Türkçe kaynaklı kitaplarını bulabilirsiniz. Tabi aynı şekilde bir sanal kurup üzerinde çalışmalar yapmanız çok sağlıklı olacaktır. Ayrıca Hocalarıma katılıyorum çok uygun fiyatlara, hatta bazen ücretsiz kuponlarla Udemy de…   Devamı»

  • Merhaba Sevgili Çözümpark ailesi, Aranıza yeni katıldım. Umarım birlikte nice güzel şeyler paylaşacağız. Sorunuma gelirsek. Ben bir firmada yeni işe başladım. File Server (Windows Server 2010 R2) kullanıyoruz. Dosyalarda Owner yetkisi başka bir admin üzerinde. Bu kullanıcıya X admin diyelim….   Devamı»

  • Sercan DALLI kayıtlı bir üye oldu 6 ay 2 hafta önce