Ömer Yılmaz

  • @omeryilmaz Hocam selamlar tekrar.  -kullandığınız Win 10 pro da ürün anahtarı değiştir seçeneği ile WS lisans anahtarını girdiğinizde ürün WS ye döneceğinden bahsediyorum, anlaşılmayan bir yer var mı ?    Durum anlaşıldı. Bunu bir ara deneyebilirim ancak , zaten ws…   Devamı»

  • @omeryilmaz hocam kurulumu uefi olarak yapıyorum muhakkak evet.  Anakartta DOCP modu var , ramlerinizi otomatik olarak kendi değerine çekebiliyor evet , ancak bunu standart olarak yapmaması ayıp. 3000 mhz ram alıp , neden oc ile 3000 olarak kullanayım ki 🤔 …   Devamı»


  • Gönderen: @omeryilmaz Hocam görüntülenen dil Arapça varsayılan olması lazım, bu durumda PC dili komple Arapça olacak.  Konuyu az çok biliyordum 1909 sürümde birde ben test etmek istedim Ekran klavyesini açınca durum orada da aynı görsel olarak harfler Arapça, sayılar değişmiyor. *…   Devamı»

  • Gönderen: @omeryilmaz Bizde Hp server vardı 12-13 senelik müzelik. Server 2003 kullanıyordu içindeki yazılımı tekrar kullanabilmek adına geçen sene aldığım Dell PowerEdge T440 Server 2019 içinde Virtualbox ile temiz kurulum yaptım 2 cpu 2048 ram tanımladım jet gibi sorunsuz çalışıyor….   Devamı»

  • @omeryilmaz   öncelikle cevaplar için teşekkürler .   açıkçası bu seferlik şifrelenen verilerin çok önemi yok. sunucuda bir sorun yaratmadı. client üzerindeki dosyalar da hayati önemde değil. o yüzden sunucuyu antivirüsle taradım, client’a da doğrudan format atacağım.  şimdilik yapmak istediğim…   Devamı»