Anasayfa » Nur Yiğit

Nur Yiğit

  • @hakanuzunerHakan Bey merhabalar , Excelde işlem yaparken bir hücre kopyalanıp diğer hücreye yapıştırılacağı zaman hücreye geçiş için en az üç kere tıklanıyor . Tek seferde hücreye geçiş yapmıyor . 4 5 saniye beklendiği zaman ise bu işlemi direk gerçekleştiriyor  Hakan bey…   Devamı»

  • Merhabalar , Pcden 64 bit sürümünü kaldırıp 32 bit sürümüyle test yaptım fakat hala aynı sorun devam etmekte . Bir hücreyi kopyala dedikten sonra 3-5 saniye sonra hücreye geçiş yapıp yapıştırma işlemini yapmakta fakat bu saniyenin öncesinde 3 kere tıklama yapılması…   Devamı»

    Sponsor
  • Gönderen: Murat DEMİRBAĞMerhabalarKullandığınız Office sürümü 64 Bit mi? Buna benze bir durumu bir kaç Bilgisayarda bende yaşadım 32 Bit Office yükleyerek sorun giderilmişti. Merhabalar , Evet kullanılan Ofis sürümü 64 bit . 32 bit sürümüyle gerekli testleri gerçekleştireceğim . Teşekkür ederim . İyi çalışmalar…   Devamı»

  • Merhabalar , Boş bir excel sayfasında da aynı sorun yaşanmakta maalesef .  Bir hücreyi kopyaladıktan sonra bir müddet bekledikten sonra veyahut en az iki kere tıkladıktan sonra hücreye geçiş yapmakta . 

  • Herkese merhabalar  ,Bir fabrikada bilgi işlem sorumlusu olarak çalışmaktayım . Son kullanıcımız 2010 excel kullanmakta ,  hücreler arasında geçiş yaparken bir hücreye birden fazla tıklama yapmakta . Yeni mouse alındı , pc’de ki exceli kaldırıp yeniden yükleme yaptım fakat bunlar…   Devamı»

  • Gönderen: Hakan UzunerMerhaba,MTA olarak ne kullanıyorsunuz?Aynı MTA dan aynı lokasyondan başka makineler aynı domain’ e mail atabiliyor mu?Cep telefonundan aynı kişi aynı domain e atıyorsa muhtemel ip farkı vardır. Örnek buraya bir mail atın bir görelim neymiş sizin durum? info[at]cozumpark.comHakan Bey…   Devamı»

  • Merhabalar , Bir fabrikada Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaktayım . Bir kullanıcımızın laptopunda mailler bazı domainlere ulaşmamakta . Telefondan aynı mail adresine mail gönderimi yaptığında herhangi bir hata almadan maillerini iletebilmekte . Kullanıcının hata bildirim ekranı ise şu şekildedir .[attach]108[/attach] Konu ile…   Devamı»