Ali Akat

 • Sorun bu sabah itibari ile kendi kendine çözüldü. Mx toolboxta hostinger görünüyordu bu sabah yandex olup mail işleme alındı. sorunu yaşayan kurum olursa 2-4 gün arasında işleme alınıyor. bilginize.

 • Merhabalar, bahsettiğim geçiş yapıldı. Hosting geçişini sağlayan arkadaşlar yandexin belirttiği ayarlamaları dün öğle saatlerinde yapmışlar fakat mailleri halen kullanamıyoruz. connect yandex kontrol panelinde ekte gördüğüm gibi bir alan gördüm. halen eski hosting sağlayıcımızın adı yazıyor acaba sorun bundan kaynaklı olabilir mi…   Devamı»


 • Evet yandexten de bir cevap aldım. sorunu arayan başkaları da olabilir diye bilgileri aşağıda veriyorum. Fakat verilen bilgiler doğrultusunda bu düzenlemeleri yandex maili yöneten ben mi yapmalıyım yoksa hosting hizmetini aldığımız kişi/ler mi acaba ? [attach]1795[/attach]  ilgili linkler :https://yandex.…[Devamını oku]

 • @erdemyaglikara
  teşekkürler. Peki hosting değişimi tamamlandıktan sonra mail almaya devam ederiz değil mi ?ve var olan maillerimiz kaybolmaz değil mi?

 • yanıt için teşekkürler. Fakat maillerimiz tamamen yandexte natro ile bir ilgisi yok. sadece hosting geçişi olacak. 

 • Ali Akat yeni bir konu gönderdi "Yandex Mail"1 hafta 6 gün önce

  Merhabalar, kurum oalrak yandex mail kullanıyoruz. connect.yandex üzerinden yönetimi vs gerçekleştiriyoruz. Hosting değişimine gideceğiz natrodan hastingere geçeceğiz. Alan adını farklı bir yerden alıyoruz. Bu geçiş esnasında maillerimizde herhangi bir kayıp meydana gelir mi? 45-50 adet mailimiz var hepsini tek tek…   Devamı»

 • Ali Akat yeni bir konu gönderdi "Klasör log"3 hafta 3 gün önce

  Merhaba arkadaşlar win 10 da bir klasörün veya bir excel dosyasının ne zaman oluşturulduğunu ve son düzenleme tarihini görebiliyorum fakat hangi tarihlerde ulaşıldığını görmem gerekiyor. Bir nevi log kayıtlarına ihtiyacım var yani. Nasıl yapabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz?(Küçük bir işyerinde…   Devamı»

 • @hakanuzunerEvet sadece onedrive var malesef :(Kendi paylaştığım klasörlerde arama yapılabiliyor fakat başkasının benimle paylaştığı klasörlerde hiçbir türlü arama yapılamıyor. Klasör isimlerini arayabilsem o bile işimi görecek ama o bile olmuyor malesef :(İlginiz için teşekkürler.

 • Cevap için teşekkürler. Sharepoint hakkında bilgim yoktu sanırım hesaplarımızı oraya bağlamamız gerekecek. Şu anlık o yola giremem fakat paylaşılan klasörler arasından arama yapmanın bir çözümü yok mu?

 • Ali Akat yeni bir konu gönderdi "Onedrive arama"2 ay 2 hafta önce

  Merhaba arkadaşlar;-Onedrive ekranında windowstaki arama gibi belge içlerindeki yazılardan arama yapılabiliyor mu ? Şu an “ali” oalrak arama yaptığımda sadece belge/dosya isimlerinde “ali” olan sonuçlar karşıma çıkıyor. Fakat ben herhangi bir word/excel/pdf belgesinin içeriğinde “ali” olan sonuçları da görmek istiyorum….   Devamı»

 • Cevap için teşekkürler. Malesef yapamadım 🙂 Ben sadece aşağıdaki ayarları kullanarak outlooka giriş yapabiliyorum. Birçok yerde gördüğüm ayarları denedim fakat sadece aşağıdaki ayarlar ile giriş yapabiliyorum. Bu girişlerde de gönderilmiş maillere ulaşamıyorum :(pop-mail.outlook.com
  smtp-mail.outlook.com
  giden sunucu 587
  şifreli bağlantı tls

 • Merhaba, Siteyi çok beğendim emekleriniz için teşekkürler. Bir uygulama entegrasyonu için outlook indirdim. Hotmail adresimi outlook’a zor da olsa pop olarak bağladım ve gelen kutusunu güncelle diyince gelen tüm mailler geldi. Fakat gönderilmiş öğeleri gönderilmiş postaları göremiyorum. Klasör de güncellenmiyor….   Devamı»

 • Ali Akat kayıtlı bir üye oldu 3 ay 2 hafta önce