kemal as

  • Merhaba şube olarak çalıştırdığımız yer ile bağlantımız kesiliyor. Kendileri başlıbaşına merkez oluyorlar ancak orada child domain var. Bunu dc yapabilirmiyiz. yeni bir domain kurup ona almaktansa böyle bir durum olabilir mi ? yada ad kurup onu dc ye çevirip merkezle…   Devamı»

  • @turancoskundameware domain ile dağıtım ve entegre çalışma konusunda yardımcı olacak makale vs  anlatım kaynak varmı 


  • Bende bu durumu pek anlayamadım. Öncesinde Fortigate 1000A varken elimde rahatlıkla engellemiştim. Şu an elimdeki model paloalto PA-220 . Sizin önereceğiniz bir yöntem varmı ? Detaylı yazabilirseniz kendim deneyeceğim. Ayrıca başka bir prg varmı kullananları görebilmek adına ?

  • İlginiz ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim . Benim istediğim esas olan 1. madde” Network ağımızda ultrasurf , psiphon vb program kullananları nasıl tespit edebilirim ? “Çünkü bağlı 14 kurumumuza bakan paloalto yetkilisi (isim vermek istemedim ) çözemedi. Hala bu…   Devamı»

  • kemal as posted a new topic "Ultrasurf"1 yıl 3 ay önce

    MerhabaNetwork ağımızda ultrasurf , psiphon vb program kullananları nasıl tespit edebilirim ? Bu programlar engellenebiliyormu ?Paloalto firewall bu iki maddeyi yapmada yetersiz kaldı. wireshark gibi bir prg ile bulabilirmiyiz. Cevaplarınız için teşekkür ederim .Kolay gelsin