Turan Sonkaya

 • Merhaba,
   
  Değerli görüş ve fikirleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
   
  Belirtmiş olduğum süre boyunca asker olacağım için elimin altında bir bilgisayar, internet bulunmayacak bundan dolayı yanımda mesleğim ile alakalı bir kitap bulundurup bilgilerimi unutmadan pekiştirmek amaçlı kitap tavsiyesi rica ettim.

 • Gönderen: @sametdiker Gönderen: @jagermeister Merhabalar,   Haziran ayında askerlik hizmetimi tamamlamak için askere gidiyorum. Bu süre zarfında mesleğimde kendimi geliştirmek amaçlı Windows Server 2012 veya 2016 eğitim kitabı önerebilecek var mıdır?   Bunlara ek olarak bilgi işlem sektöründe bilgilerimi unutmayıp,…   Devamı»


 • Merhabalar,   Haziran ayında askerlik hizmetimi tamamlamak için askere gidiyorum. Bu süre zarfında mesleğimde kendimi geliştirmek amaçlı Windows Server 2012 veya 2016 eğitim kitabı önerebilecek var mıdır?   Bunlara ek olarak bilgi işlem sektöründe bilgilerimi unutmayıp, pekiştireceğim kitapları da önerebilirsiniz. …   Devamı»

 • @ibrahimyildizAnladım hocam, dediğinizi yapmayı hemen deniyorum.Ek olarak belirtmiş olduğunuz hatayı yaşamamak için Windows Update’i devre dışı bırakırsam sorun ile karşılaşır mıyım? Bilgisayar kişisel kullanıldığı için Update almaya gerek olacağını zannetmiyorum.

 • Merhabalar,Aynı disk üzerine 2 ad. Windows 10 kurmak istiyorum. Disk ayarlarını alt tarafta ki gibi ayarladım.[attach]773[/attach]USB ile boot ettikten sonra “Windows bu diske yüklenemez. Seçilen disk GPT bölümü stilinde” hatası alıyorum. Bu hatanın çözümü var mıdır?Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler,…   Devamı»

 • Turan Sonkaya kayıtlı bir üye oldu 10 ay 2 hafta önce