Anasayfa » gokhanyasar

gokhanyasar

 • Gönderen: @gokhanyasar Tayfun  hoam merhabaYine aynı sorunla uğraşıyorum. Appliance 6.1.0 kurmama rağmen yine aynı. Sertifika kaldırılmasını öneriyorlar. GUI’den UnRegister VRMS deyince olmuyor. Appliance sertifikasını VCenter’dan başka nasıl kaldırabilirm Merhaba,vSphere Replication plugin’ini unregister etmeyi deneyebilir misniz? Çok basit…[Devamını oku]

 • Gönderen: @gokhanyasar Hocam bunu da denemiştim. Hatta hata veriyor diye yapamamıştım.Unregister deyince 2-3 dk bekliyor. akabinde üstde “Extension management error. cannot complete login due to an incorrect user name or password” hatasını veriyor. user name ve şifrem doğru olmasına rağmen.vSphere…   Devamı»

  Sponsor
 • Gönderen: @gokhanyasar Tayfun hocam merhaba. Yazdım. Yapmam gereken adımları bekliyorum. Çok saolun6.0.0 Build 3617395

  Merhaba,vSphere Replication arayüzüne bağlandıktan sonra unregister yapıp daha sonra Generate SSL ile yeni bir SSL oluşturup tekrar connect edebilir misiniz?

 • Gönderen: @gokhanyasar vmware esx 6.0.0, 3620759 her iki lokasyondaki vsphere repl: Suse 6.1.1.13216 Build 3849281

  Merhaba,vCenter Server versiyonunu build ile öğrenebilir miyim?

 • Gönderen: @gokhanyasar MerhabaHer iki site arasında sunucu replikasyonlarımı Vmware Vsphere appliance ile yapıyorum. Fakat bir süredir VRM servisi stop durumunda olduğu için replikasyonlar çalışmıyor. Servisi runnig duruma geliyor 20 sn sonra yine stop oluyor.appliance sunucu web tarafında giridğimde “Configure using…   Devamı»