Haberler

Genç ÇözümPark Telegram Grubu Açıldı

“Çözümsüz sorunuz kalmasın.” sloganı ile en büyük bilişim platformu konumundaki ÇözümPark ailesi olarak üniversite öğrencisi kardeşlerimizin de cevapsız sorularına cevap bulmaları için, Genç ÇözümPark Telegram grubunu hayata geçiriyoruz. Paylaşıldıkça artan nadir şeylerin başında bilgi gelir, bu grup ile geleceğin bilişimcileri genç arkadaşlarımız üniversitede elde ettikleri teorik birikimi ihtiyaç duyan diğer arkadaşları ile paylaşarak pratik bilgiye çevirme fırsatı bulacaklardır, aynı şekilde ihtiyaç duydukları desteği de grubun üyesi diğer arkadaşlardan talep ederek çözümsüz sorularına çözüm bulacaklardır.

Genç ÇözümPark grubunun arkasında hemen hemen her alanda Türkiye’nin en iyi uzmanlarını bir araya getiren ÇözümPark olduğundan üniversiteli gençlerimize ayrı bir motivasyon katacaktır.

Gruba katılmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://t.me/cozumparkgenc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.