Anasayfa » Genç ÇözümPark Telegram Grubu Açıldı

Makaleyi Paylaş

Haberler

Genç ÇözümPark Telegram Grubu Açıldı

“Çözümsüz sorunuz kalmasın.” sloganı ile en büyük bilişim platformu konumundaki ÇözümPark ailesi olarak üniversite öğrencisi kardeşlerimizin de cevapsız sorularına cevap bulmaları için, Genç ÇözümPark Telegram grubunu hayata geçiriyoruz. Paylaşıldıkça artan nadir şeylerin başında bilgi gelir, bu grup ile geleceğin bilişimcileri genç arkadaşlarımız üniversitede elde ettikleri teorik birikimi ihtiyaç duyan diğer arkadaşları ile paylaşarak pratik bilgiye çevirme fırsatı bulacaklardır, aynı şekilde ihtiyaç duydukları desteği de grubun üyesi diğer arkadaşlardan talep ederek çözümsüz sorularına çözüm bulacaklardır.

Genç ÇözümPark grubunun arkasında hemen hemen her alanda Türkiye’nin en iyi uzmanlarını bir araya getiren ÇözümPark olduğundan üniversiteli gençlerimize ayrı bir motivasyon katacaktır.

Gruba katılmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://t.me/cozumparkgenc


Makaleyi Paylaş

Cevap bırakın

Email adresiniz gizli kalacak Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Bunları kullanabilirsinizHTML etiketler ve öznitelikleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>