Forum

ingilizce windows v...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ingilizce windows ve office türkçe ye çevirme?

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
620 Görüntüleme
(@FATIH.TALI)
Gönderiler: 54
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba.

Vistan Ent. kendinde birden çok dile çevrilebilme özelliği standart olarak geliyor. Bu iş Windows xp ve Office Xp için de yapılabiliyor. Daha önceki denemelerimde sonuç alamadım.

Bu konu ile uğraşan var mı?

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 29/01/2009 17:36

(@ahmetdemirkiran)
Gönderiler: 147
Estimable Member

Windows XP Professional İngilizceden MUI paket yardımıyla 32 dile çevrilebiliyor. Office'de aynı şekilde mui paketleriyle dil çevrimi yapmak mümkün ancak tek şart ingilizce olması gerekmektedir

bu arada farkettimde konuyu yanlış yere açmışsınız.

Gönderildi : 29/01/2009 17:49

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Dikkatiniz için çok teşekkürler Ahmet Bey,  konu taşınmıştır.

Gönderildi : 30/01/2009 01:44

(@ahmetdemirkiran)
Estimable Member

Rica ederim Mesut bey.

Gönderildi : 30/01/2009 03:16

(@FATIH.TALI)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba denemelerini yaptım fakat başarılı olamadım. Özellikle değişik değişik dönemlerde yaptığım denemelerde sonuç alamadım. Bu işi yapıpta gereçekleştiren biri var mı?

Windows XP Professional İngilizceden MUI paket yardımıyla 32 dile çevrilebiliyor. Office'de aynı şekilde mui paketleriyle dil çevrimi yapmak mümkün ancak tek şart ingilizce olması gerekmektedir

bu arada farkettimde konuyu yanlış yere açmışsınız.

Gönderildi : 30/01/2009 11:54

(@ahmetdemirkiran)
Estimable Member

Merhaba denemelerini yaptım fakat başarılı olamadım. Özellikle değişik değişik dönemlerde yaptığım denemelerde sonuç alamadım. Bu işi yapıpta gereçekleştiren biri var mı?

biz defalarca bu işi gerçekleştirdik. bize gelen makineleri ilk kurulumunda ingilizce kurup sonradan mui paket yardımıyla Türkçe'ye çeviriyoruz. ilerleyen zamanlarda eğer ihtiyacımız olursa bir başka dile (İngilizce veya Rusça) yeniden kurmadan bu duruma geçiş yapabilmek için.

Gönderildi : 30/01/2009 13:01

(@FATIH.TALI)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Ben nedense yapamıyorum bunu. Office 2003 sp3 entegre edilmiş full kurulum yapıyorum.

Daha sonrasında indirdiğim office 2003 sp3 mui paketini yüklemeye çalıştığımda uygun versiyon bulunamadı diye hata veriyor.

bu işin tam olarak sıralaması nedir?

iyi çalışmalar.

Gönderildi : 06/02/2009 19:52

Paylaş: