ÇözümPark'a hoş geldiniz. Oturum Aç | Üye Ol

Ana Sayfa Makale Video Forum Resimler Dosyalar Etkinlik Hizmetlerimiz Biz Kimiz

Web Semineri - Huawei Software Defined Network | Security - 7 Kasım Çarşamba Saat 10:00

Son Mesajınız 11-09-2018, 2:19 CumhurAltan tarafından gönderildi. 5 yanıt.
Mesajları Sırala: Önceki Sonraki
  •  11-06-2018, 23:28 538280

Web Semineri - Huawei Software Defined Network | Security - 7 Kasım Çarşamba Saat 10:00

Dijital transformasyon ile otomasyon birçok sektörü değiştiriyor. Bilişim, büyük endüstrilerin merkezi haline geliyor. Tüm bunlarla birlikte IT dünyasında farklı dönemler yaşanıyor.

2010 yılları itibariyle sanallaştırma, günümüzde ise bulut bilişim hayatımıza girdi. 2020 yılından sonra da yapay zeka teknolojisini fazlaca konuşacağız. IT dünyasında bu tür değişimler oluyorken, ağ ve güvenlik alanları bu durumdan nasıl etkileniyor? Tek bir zararlı yazılım için 50 milyon dolardan fazla para harcana biliyorken nasıl bir güvenlikten bahsedeceğiz? Dahası gittikçe artan bağlantı sayısı ve çeşitlilikleri nasıl yönetilecek? Ağ yapılandırmamız ve güvenlik politikalarımız geleceği kurgulamak için ne kadar hazır?

Bu web seminerimizde, halihazırda kullanılan teknolojiler ile birlikte gelecekte neler olabileceğine dair bilgilerimizi paylaşacağız.

Kayıt;

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/huawei-software-defined-network--security/817

Eğitimlerim
    Blog Sayfam
    ITSTACK
  •  11-07-2018, 14:39 538303 Cevap 538280

Cevap : Web Semineri - Huawei Software Defined Network | Security - 7 Kasım Çarşamba Saat 10:00

teşekkür ederiz bu etkinlik için hocam

Vasvi UYSAL adlı kullanıcının LinkedIn profilini görüntüleyinVasvi UYSAL
  •  11-07-2018, 14:58 538307 Cevap 538303

Cevap : Web Semineri - Huawei Software Defined Network | Security - 7 Kasım Çarşamba Saat 10:00

Güzel etkinlikti teşekkürler.

1w

1y
    logo  
  •  11-08-2018, 9:34 538329 Cevap 538280

Malesef bu güzen etkinliği kaçırdım. Şayet ekinliğin video kaydı varsa bunu nasıl sağlayabilirim?

•  11-09-2018, 2:17 538408 Cevap 538329

Selamlar Kazım Bey ;

http://tv.cozumpark.com  adresinde  yayınlanıyor genelde  webcastler  oradan  takip edebilirsiniz. Huawei'nin bir  önceki ALL FLASH storage web cast'ini adresten izlemiştim.

kazimates:

Malesef bu güzen etkinliği kaçırdım. Şayet ekinliğin video kaydı varsa bunu nasıl sağlayabilirim?

Cumhur Altan adlı kullanıcının LinkedIn profilini görüntüleyin Cumhur ALTAN
  •  11-09-2018, 2:19 538409 Cevap 538329

Selamlar Kazım Bey ;

tv(.)cozumpark(.)com  adresinde  webcas videoları yayınlanıyor ben de  kaçırdıklarımı oradan  takip  etmeye  çalışıyorum.

* Linki direk yazdığım ilk  mesaj onaylanma  sürecine  düştüğü için linki direk yazmadım.

kazimates:

Cumhur Altan adlı kullanıcının LinkedIn profilini görüntüleyin Cumhur ALTAN
RSS haberlerini XML olarak görüntüle