Forum

McAfee VirusScan En...

Bildirimler
Hepsini Temizle

McAfee VirusScan Enterprise 8.8 windows 10 creators update sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
704 Görüntüleme
(@VolkanKirik)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

McAfee VirusScan Enterprise 8.8 patch 6.0   yuklu olan makınayı  windows 10 creators olarak sıfırdan kurdugumda süpriz olarak bu surumde çalışmamaktadır  diye uyarı vermekte araştırmalarım sonucunda ancak yuklu olan en az 8.8 patch 6.0 sıfır uzerıne kurulabilindiği ve mcafee agent 5.5 ile beraber yukseltıldıkten sonra windows guncelemesi yapılınabileceği gibi bir bilgiye ulaştım, 8.8 patch 9.0 a yukseltebilmek için mevcut daha onceki sürüm üzerine ve o sürüm üzerine kurabilirmişim. Ne yaptı isem olmadı 8.8 patch 7.0 setup una ulaşmama rağmen ondada aynı şekide aynı uyarıyı alıyorum patch 9.0 edindim fakat mevcut setup çalışmadığından 9.0 patch de nereye yüklenecek 🙂 konu ile alakalı olarak yardımcı olabilecek var ise sevinirim iyi forumlar.

Gönderildi : 15/06/2017 03:22

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

9.0 için tam yükleme seçeneği var, yani update edecekseniz evet bazı gerekli ön yamalar istiyor ama neden sıfır 9.0 kurulumu yapmıyorsunuz?

https://kc.mcafee.com/resources/sites/MCAFEE/content/live/PRODUCT_DOCUMENTATION/26000/PD26992/en_US/vse_88P9_rn_0-00_en-us.pdf

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/06/2017 16:14

Paylaş: