Uzaktan yazılım yük...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Uzaktan yazılım yüklerken hata alıyorum  

serkan topaloglu
(@serkantopaloglu)
Üye

Selamlar

Şu şekilde bir sualim var. Uzaktan bilgisayarlara yazılım yüklüyorum. Bir kısım bilgisayarda aşağıdaki hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim. Araştırdım ama çözüme ulaşamadım. Başınıza geldi mi acaba

command script returned error code 1603

command script returned error code 1

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 12/10/2020 12:52
CumhurAltan
(@cumhuraltan)
Üye Forum Yöneticisi

Selamlar @serkantopaloglu ,

Forumda  yeni üye  olduğunuzu  ancak  aktif  bir  şekilde  kullandığınızı görüyorum ve maalesef ve maalesef  üzülerek  söylüyorum ki  postunuzu  baştan okurmusunuz? Hangi  yazılımı yüklemeye  çalıştığınızın bilgisini  bile  vermeden sağlıklı bir  cevap almayı ciddi anlamda  düşünebiliyor musunuz?

Lütfen  bu  konulara azami  özen  gösterelim  postlarınızı  okuyan  forumdaşlarımız  sizin  sisteminiz nedir  kullanmış olduğunuz  Server OS  nedir  hangi  yazılımı  yüklemeye  çalışıyorsunuz vb gibi  bilgileri  bilmesi mümkün değil. Belkide sizin  yüklemeye  çalıştığınız  "yazılımla" ilgili  benzer  tecrübeyi  yaşamış birisi cevap  yazacakken yazılımın  ne  oldugunu bilmediği için cevap yazmadan geçecek.

Teşekkürler , iyi forumlar.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/10/2020 13:19
Paylaş: