Forum

TÜM KLASÖ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

TÜM KLASÖRLER SALT OKUNUR

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
890 Görüntüleme
(@ozgurdogan)
Gönderiler: 87
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Yapıda 2008 r2 sp2 mevcut domaine ekli 30 a yakın client win7 ve win8 user var, domain dahil herkezin klasör özellikleri salt okunur olmuş durumda dosyalarda işlem yapılabiliyor fakat klasörlerde ntfs izin ve yetkileri verilse dahil karşı taraf yetkiniz olmayabilir uyarısı alıyor hatta everyone izin verilse dahil , domaini yeniden kurdum durum aynı değişen birşey yok forumda bir kaç arkadaş update yaptım düzeldi demiş fakat bende düzelmedi sorunun kaynağı ne olabilir virus olduğunu düşünüyorum attrib -r +s hiç bir şekilde klasör özelliklerini sıfırlamıyor  ayrıca 3 kere temiz kurulum yapıldı hatta roma bulaşmıştır diye raid config bozuldu disk yerleri değişti yeniden raid yapıldı yinede düzelmedi. 4 farklı virüs programı denendi yinede birşey bulamadı bu konuyla alakalı combofix tarzı bir araç sahibi olan benimle paylaşırsa çok memnun olurum. yada başka bir şekilde çözüm önerisi olan varsa en içten dileklerimle şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 10/08/2015 21:06

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/825751  bunu deneyebilirsiniz. Kullanırken dikkatli olun lütfen. 

Gönderildi : 14/08/2015 13:38

Paylaş: