WSUS Update Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

WSUS Update Sorunu  

RSS
onurkucuk67
(@onurkucuk67)
Üye

Merhabalar;

WSUS Kurulumu gerçekleştirdim, GPO üzerinde gerekli ayarları yaptım tüm istemciler Update Service üzerine eklendiler ancak WSUS update almayı bir türlü bitiremedi 2 gündür donmuş kalmış vaziyette hiç bir ilerleme yok kimi %18de kimi %1de o şekilde duruyor. Tüm updateleri çekersem problem olur diye yanlızca 130 update i approve ettim. Bu sorunu nasıl aşabilirim ne yaparsam kaldıkları yerden devam eder update'ler yardımcı olurmusunuz ?

Alıntı
Gönderildi : 10/12/2013 19:39
Tanju Demir
(@tanjudemir)
Üye

Synchronize manually olarak tetıkledınızmı,fw den 443,80 blocklu falan degıldır dımı,wsus serverın windows fw si ne alemde.

Updatelerın hepsını approve yapınız

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2013 22:37
onurkucuk67
(@onurkucuk67)
Üye

Dün 1-2 defa synchronize manually yapmıştım az önce tekrar yaptım. Windows Firewall ise servislerden disable edilmiş durumdaydı zaten yine o şekilde bıraktım. Birde bugün WSUS üzerinden All Computer un durumuna baktım oradada 13 PC update alıyor şeklinde görünüyor %91'den %99'a kadar update yüklenmiş şeklinde görünüyor ama henüz tamamlanmış bir update mevcut değil neyi yüklüyor anlayamadım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2013 10:40
onurkucuk67
(@onurkucuk67)
Üye

Konu ile ilgili yardımcı olailecek bir arkadaş arıyorum. Ne yapsam fayda etmiyor, ilk konu açtığımdan beri durum halen aynı

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2013 18:06
Erman İSPİR
(@ErmaniSPiR)
Üye

Büyük ihtimalle update paketlerin bir veya birkaçında hata var, hata olan paketleri bulun decline etmeyi deneyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/12/2013 16:30
onurkucuk67
(@onurkucuk67)
Üye

Bu sabah tüm hata ve uyarı veren update'leri decline ettim akşama kadar ara ara baktım halen devam ediyor. Nedir, nedendir anlamadım. Hiçbiryerdede çözüm bulamadım sorunuma

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/12/2013 18:37
Paylaş: