Anasayfa » Forum

Bildirimler

android  

RSS
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Arkadaşlar merhaba

android işletim sistemli telefonum var ama kafam karıştı android.markete bir türlü giremiyordum girdim ama şimdi de indiremiyorum, nereden nasıl program indirmeliyim 

Alıntı
Gönderildi : 06/03/2011 19:34
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Merhabalar,

Uygulamalardan market'e tıklayınca erişebiliyor olmanız lazım. Hangi cihazı kullanıyorsunuz? Ayrıca ilgili apk dosyasını internetten indirip telefona kurabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/03/2011 13:32
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Hocam merhaba

Araştırmalarım sonucu 🙂 Türkiye de yasak deniyor daha anlaşma sağlanmamış market ile ama bazı telefonlarda bazı ayarlar ile girebiliyorsunuz bende HTC var giriyor ama indirmiyor sürekli hata veriyor, sanırım yakında açılacakmış.

Teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2011 10:46
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Google maps v.b. yazılımları indirmek için göremeyebilirsiniz. Diğer çoğu uygulamayı indirebiliyor olmanız lazım. Market enabler gibi yazılımlar var sim kartı usa v.b. ülkeler gibi gösterip o şekilde kullananlar olduğu yazılmış.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/03/2011 13:36
ilker karakoç
(@ilkerkarakoc)
Üye

Merhaba;

Android versiyonu ile ilgili olabilir ? versiyon olarak v2.2.1 ron güncellemesi yaparak denemeni önderirim. gmail hesabını aktif olarak kullanabiliyor musun? yada yüklemek istediğin uygulamanın apk dosyasını telefon üzerinden çalıştırarakta kullanabilirsin. bilgine.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/03/2011 04:28
Samil Altundal
(@SamilAltundal)
Üye

Merhaba

Türkiye de geçtiğimiz hafta sonu Market açıldı.

Teşekkürler 

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/03/2011 16:51
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

HTC cihazlar için geçerli bu şu anda

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/03/2011 19:03
Paylaş: