Anasayfa » Forum

Bildirimler

Sonunda Nokia  

RSS
 Anonim

Arkadaşlar 2005 den beri nokia kullanmıyorum sebebi windows kullanmamasından dolay idi defalarca mail atım aradım nokia destek hattıda ulaştı bana ve windows kullanmayacaklarını ve böle bir çalışmanın olmadığını söylüyorlardı.Geçen internetteki haberleri okudum ve nokia ile microsoft anlaşma yapmış bu yıl içinde wm phone 7 ürünleri pisayada olacakmış nokia çok kan kaybetti tek çözümüde buydu vede çok iyi oldu sizler ne düşünürsünüz bu konu hakkında herkez ANDROID in üstüne çok düşüyo ama bence nevarsa yine windows mobile de var. nokia için çok iyi olacak bence.Symbian ı hanki bilinçli profesyonel kullanıcılar kullanıyoki.

Alıntı
Gönderildi : 14/02/2011 17:39
Bora YILDIZ
(@borayildiz)
Üye

Her mobil platformun kendine göre artıları var ve buna göre insan ihtiyaçlarını giderebiliyor. Nokia windows mobile 7 platformunu kullanarak tabiki daha fazla kurumsal kullanıcıya hitab edecektir. Paylaşımınız için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/02/2011 21:03
 Anonim

Microsoftun her ürününde kullanıcılar mutlak önce kötü düşünüyor. Yani bir kısım böle. Ben daima microsoft kullanıcısıyım ama lisanslı kullanıcısıyım ister windows 95,98,xp,vista,7 bunların hepsini lisanslı kullandım kullanmaktayım. explorer den başkada tarayıcı kullanmam hiç bir sıkıntı yaşamadım demek istedğim şu ms ile nokia anlaşmasını duyan hemen kötü yorumlara başlamış ki ben bu güne kadar windows mobile kullanıcısıyım ve hiç bir sıkıntım olmadı aksine cebimde o olmadan yapamıyorum ama işte kötü yorumlarından dolayı bu insanları anlyamıyorum acaba kendileri microsoft ürünlerini kullanmadan neler yapabiliyorlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/02/2011 13:08
Paylaş: