Anasayfa » Forum

vista update almıyo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

vista update almıyor  

RSS
jeesskywalker
(@jeesskywalker)
Üye

merhaba;

domain ortamında bir adet vista client ım var ama sürekli sp2 yi alıyor . işlem tamamlandı diyor restart ediyoruz ama daha sonra aynı sp yi tekrar alıyor

ortamda WSUS var fakat local den domain ortamında update alma secenegını işaretledim fakat buna ragmen devamlı aynı update i alıyor , konu ile ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim 

Alıntı
Gönderildi : 14/02/2011 15:52
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba

Sp2 yi elle yüklemeyi denermisiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/02/2011 16:21
 Anonim

Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.

Bu makaleye bakınız: http://support.microsoft.com/kb/949104

Başlat,Tüm Programlar,Windows,Update Sol bölmede,Güncelleştirmeleri denetle,Kullanılabilir güncelleştirmeleri görüntüle'yi tıklatın.Güncelleştirmeler listesinde, Service Pack for MicrosoftWindows (KB948465) öğesini seçin ve sonra Yükle'yi tıklayın.

SP2 listede yoksa, SP2 yüklemeden önce bazı başka güncelleştirmeleri yüklemeniz gerekebilir.Önerilen veya Önemli olarak listelenmiş güncelleştirmeleri yükleyin,Windows Update sayfasına dönün ve Güncelleştirmeleri denetle'yi tıklayınız.Yükleme sırasında bilgisayar birkaç kez yeniden başlatılabilir.Yükleme tamamlandıktan sonra,Windows oturum açma isteminde bilgisayarınızda oturum açın.Güncelleştirmenin başarılı olup olmadığını gösteren bir ileti alabilirsiniz.

Hizmet paketini Windows Update'den
almakta sorun yaşıyorsanız,SP2'yi Microsoft Yükleme Merkezi'nden
bağımsız bir yükleme paketi olarak karşıdan yükleyin ve sonra
bilgisayarınızda el ile kurmayı denyiniz.

32 bit

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=891ab806-2431-4d00-afa3-99ff6f22448d

64 bit

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=8ad69826-03d4-488c-8f26-074800c55bc3

Not:Daha önce yüklediğiniz Sp2  Service Pack for MicrosoftWindows (KB948465) güncelemesini kaldırınız. Virüsten koruma yazılımınızı devre dışı bırakarak deneyiniz daha sonra yeniden etkinleştiriniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/02/2011 16:23
jeesskywalker
(@jeesskywalker)
Üye

çok teşekürler deneyip buradan dönüş yapacagım

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/02/2011 16:40
jeesskywalker
(@jeesskywalker)
Üye

arkadaşlar var olan sp yi kaldırıp dediginiz gibi manuel yükleme yaptım sorun çözüldü, yardımlarınız için teşekürler iyi çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/02/2011 12:39
jeesskywalker
(@jeesskywalker)
Üye

arkadaşlar merhaba;
manuel yükleme yaptım sorun çözüldü , yardımlarınız için teşekürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/02/2011 12:42
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Geçmiş olsun, geri dönüş için teşekkürler.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/02/2011 16:39
Paylaş: