Birçok İşsiz v...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Birçok İşsiz var  

RSS
CycloPs
(@CycloPs)
Üye

Banada acilen bir iş lazımda artık pc olmasada olur diye dusunmeye basladım sitede baktım o kadar işsiz varsa vay benim halime diyom baska birsey demiyorum... 

Alıntı
Gönderildi : 24/04/2009 12:51
Dogan Bayraktar
(@doganbayraktar)
Üye

Merhabalar,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Konuya biraz objektif gözle bakmanızı rica ediyorum sitede o kadar işsiz var derken şuanda bulunduğumuz durum ortada bu zamanda iş bulmak biraz tecrübe gerektiriyor bu işe ilk adım atacaklar için ilk 1-2 sene herhangi bir gelir beklememeniz ve tamamen kendinizi geliştirip mesleği elinize almanız gerekli.

Kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/04/2009 13:05
 Anonim

Özellikle seçimden sonra piyasada hareketlenmeler başladı.İnş. en kısa zamanda bir işiniz olur.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/04/2009 15:24
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Merhaba,

Öncelikle bu gibi durumlarda ümitsizliğe kapılmayın kendinizi daha fazla geliştirmeye çalışın. Hepimiz bu gibi durumları yaşadık.Birkaç ay işsiz kaldık ve çoğumuz kısa süsreli işlerde çalışmaktayız.Serhad hocamın belirrtiği gibi umarım piyasa düzelir.Bir ekonomi dergisinde okuduğuma göre Haziran aylarında bir canlanma olacek deniliyor, özellikle sektörde kdvlerin %8 gibi bişey ypamaır biraz canlılık getirdi.Umarım tez zamanda herkes istediği şekilde ve pozisyonda bir iş bulru.

Kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/04/2009 17:15
Paylaş: