Anasayfa » Forum

Mustafa  

RSS
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Üye Forum Yöneticisi

29 Ekim'i en güzel biçimde değerlendirelim;

MUSTAFA     29  EKİM DE SİNEMALARDA!

Bir hayalim var…

Bu filme 10 milyon kişi gitse ve “Mustafa” kırılamayacak bir rekora imza atsa…
Nasıl olurdu?
Peki; sanatı Recep İvedik filminden ibaret, sanata desteği bu tip filmleri izlemek, perdedeki ağız dolusu küfre, envai çeşit kıroluğa ağız dolusu gülmek, sanatçıya desteği ise türlü basitliklerle kendilerini kandıran bu insanların özel hayatlarını magazin programlarından takip etmek sanan; büyük bir kısmı yozlaşmış, değer erini yitirmiş, her gün kavga eden, yalan söyleyen, çalan, çırpan, hak yiyen ve bu topraklarda bırak keyif sürmeyi hala nefes alabiliyorsa bunu kime borçlu olduğunu unutmuş olan bir toplum bu filme gider mi? Her şeye rağmen, hala birilerinin bir şeyler yaptığını görmek güzel. Yalnız olmadığını bilmek güzel…

Teşekkürler Can Dündar…

http://www.mustafa.com.tr/

Alıntı
Gönderildi : 24/10/2008 13:14
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Üye

Dur Mesut Hocam ivedik 2 ve AROG var sırada :). Şaka bir yana Mesut Hocam ama Türkiyenin şu halinde bu filmi 1milyon kişi bile seyretse iyi derim ben. 10 milyon kişi seyrederse Silivride yer kalmaz diğer misafirlere.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/10/2008 13:24
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Üye Forum Yöneticisi

Ayakta dahi izlerim yer sorun değil.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2008 03:31
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Üye

Mesut Hocam Silivri diyorum 🙂 Bu kadar uzaklaşmayın gündemden yav 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2008 03:10
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Üye Forum Yöneticisi

Silivride sinema varsa orada yer bulamayanlar ayakta izlesin o halde 🙂

( Sonuçlanmamış bir süreç, dolayısıyla konuşmak için erken, herşey bittiğinde gereken neyse onu söyleriz. )

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/10/2008 09:56
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Üye

Seyrettinmi Mesut Hocam?

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/10/2008 16:10
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Üye Forum Yöneticisi

Seyrettim Sinan hocam tabiki 🙂

Can Dündar'ın her zamanki objektif bakışı yine süper olmuş. Neyse onu yazmışlar ve harika bir eser ortaya çıkmış, herkesin en kısa zamanda izlemesini tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/11/2008 20:56
Ugur DASDEMIR
(@ugurdasdemir)
Üye

İkili bir dialog gördüm ama içim el vermedi yine yazayım dedim

10 Milyon bile az gönül ister 50 milyon ama Çeşitli sebepler bunları körüklüyor adamlar oturup katil için af talep ediyorlar .
Yolsuz kaldık diyip yolsuzluk yapanlarımı kimi diyeyim izlesinler biraz ATA'larını görsünler ama %'80 lerle tavan yapan zamlar gözleri büyülemiş olacak ki.

Her yerde reklam ve sponsorluk tahtından düşmeyen büyük kurumlar çeşitli sebepler göstererek Sponsor olmamış  ne diyelim

ATAM İZİNDEYİZ      MUSTAFA KEMAL'ler TÜKENMEZ

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/11/2008 21:55
Sinan KAHRAMAN
(@SinanKAHRAMAN)
Üye

Uğur Hocam ne demek 2li diyalog :). Özelden yazışmıyoruz ki 2li diyalog olsun. :)Tabiki yazacaksınız görüşlerinizi.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/11/2008 22:12
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol