Anasayfa » Forum

Bilgi İşlem ya da S...

Bildirimler

Bilgi İşlem ya da System Administrator ya da benzeri tüm meslektaşlara duyuru  

RSS
Süleyman Bican
(@SuleymanBican)
Üye

Rahat çalışsın veya çalışmasın, en azından meslektaşlarına yardımcı olabilmek için destek olsun.

Gerçeklemesi mümkün gibi görünmese bile adım atmaya değer bir sese destek vermenizi rica ediyorum.

Tüm Bilgi işlemci arkadaşlar aşağıdaki metni kopyalayıp microsoft a iletmenizi rica ediyorum; 

--------------------------------

Sayın Microsoft Temsilcileri;

Elbette büyük ölçekli işletmelerde Bilgi İşlem Personeli ücretli ya da ücretsiz kendisi için gerekli gördüğü her eğitime kendisine ayrılan bütçe planlaması doğrultusunda katılabilir kuşkusuz.

Ancak kobilerin bir çoğunda bu bilinç olması bir yana, bilgi işlemci fuzuli göründüğünden, bir başka ifade ile satış ya da satın alma sorumlusu gibi maalesef önemsenmediğinden ( haberleşmeyi duman ile yapıyorlar ya ) bırakın bütçeyi, ücretli eğitimi, ücretsiz eğitim için bile 88 takla atmadıkça size kolay kolay izin vermezler.

Bu nedenle sizden ricam zaman zaman sistem güncellemelerine eğitimin önemini arz eden eklemeler yapıp Bilgi işlemcinin güncellenmesi virüs programının güncellenmesi gibidir gibi bilgilendirmeler yapmanız nasıl olur?

İnanın bu mesajı bile size gizlice zar zor yazdım desem yalan olmaz. Üstelik serverları yöneten bir kişi olarak. Açık ofiste çalışıp face te sakıncalı görüldüğü için. Böylece gerçekten aynı durumdaki bir çok meslektaşım ında gelişmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Önerdiğim gibi olmasa bile hiç olmazsa ayda bir yönetimlere mail ile de bilgilendirme yapabilirsiniz. İlginize şimdiden teşekkür eder iyi bir hafta sonu dilekleri ile saygılarımı sunarım. 

-----------------------------

Bu durumu yaşayan tüm arkadaşlar adına verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum

Saygılarımla, 

Alıntı
Gönderildi : 07/06/2014 13:32
Paylaş: