Sağlık Bilgi Sistem...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sağlık Bilgi Sistemleri ve yeni yapılanma  

RSS
cumhurbektas
(@cumhurbektas)
Üye

Merhaba arkadaşlar

konuyu nereye açmam gerektiğini bilemedim. sanırım en uygun yer burası diye düşündüm. yanlış yere açtı isem şimdiden kusuruma bakmayın.

sorum genel aslında; sağlıktaki yeni kurum yapılanmasını (genel sekreterlik kamu hastaneleri birliği vs.) aranızda bilenler vardır mutlaka, bu konu ile ilgili bende bulunduğum ilde bu yapılanmanın içine girmek üzereyim. tabiki kendi dalımda  bilgisayar ve bilişim sistemleri olarak... yaklaşık 14 yıldır bilişim sektöründe çalışmaktayım ve sürekli öğrenme hevesi ile devam etmekteyim mesleğime...

sizlerden isteğim daha doğrusu ricam yardımcı olabilirsiniz ki bu konuda aramızda gerçekten türkiye'nin önde gelen bilişim uzmanları var...

yeni yapılanma çerçevesinde planladığım ve hayata geçirmeyi düşündüğüm projelerim var tabiki bilişim anlamında... bunlara ek olarak siz değerli arkadaşlarımın da fikirleri var ise benimle paylaşırsanız konu ile ilgili çok sevinirim. Daha çok iş hayatımın birçoğunu sizler gibi bilişim ve network sistemleri üzerine devam ettirdim.

kısaca anlatmaya çalıştım, sanırım 🙂 hepinize teşekkür ederim şimdiden... herkese iyi çalışmalar 

Alıntı
Gönderildi : 03/01/2013 23:48
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Şahsen buradan üretilen bir fikirdense kendi fikriniz olmalı, çünkü bu fikrin hayata geçirilmeside uzmanlık gerektiriyor, eğer 14 yıldır bu işi yapıyorsanız zaten hali hazırda fikirleriniz olmalı diye düşünüyorum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/01/2013 21:50
cumhurbektas
(@cumhurbektas)
Üye

Öncelikle teşekkür ederim Hakan Bey... tabiki birkaç projem var hali hazırda şu andaki yapılanma ve aksaklıkları giderebilecek şekillerinde... 

benden çok daha iyi arkadaşların iyi fikirleri olabileceğini düşündüğüm için yazmıştım. Tekrar dan teşekkürler yanıtınız için

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/01/2013 01:47
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Portalda yeni bir firmaya geçiş veya yeni bir alanda yapılanma yaparken en çok önerdiğim konu mutlaka mevcut yapının bir resminin çekilmesi. Öncelik iş buradan başlanmalı yani elinizde bir envanter, bir network haritası, bir makina parkuru yoksa yapabilecekleriniz düşüncenin ötesine geçmeyecektir. Öncelikle bunları halletmeniz yapılanma adına ortaya çıkarılacak tüm projelerde işlerinizi daha hızlı ve kesin adımlarla ilerletmenize yardımcı olacaktır. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2013 11:02
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

[quote user="cumhurbektas"]

Öncelikle teşekkür ederim Hakan Bey... tabiki birkaç projem var hali hazırda şu andaki yapılanma ve aksaklıkları giderebilecek şekillerinde... 

benden çok daha iyi arkadaşların iyi fikirleri olabileceğini düşündüğüm için yazmıştım. Tekrar dan teşekkürler yanıtınız için

[/quote]

aksaklıkların ne olduğu ve yapının hatta projelerinizin ne olduğunu bilmeden yorum yapmak çok afaki olabilir bence 

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/01/2013 22:28
Paylaş: