Anasayfa » Forum

Serhat Hocam Teşekk...

Serhat Hocam Teşekkür ederim.  

RSS
Özgur Oner
(@OzgurOner)
Üye

Bu mesajı nereye yazacağımı bilemedim. Ama yazmadan da edemedim. Sitenizin editörlerinden Serhat Akıncı hocama yazmak istiyorum.

Serhat hocam ile Piramit Bilgisayar sayesinde tanıştım. Yarım yamalak kurulmuş bir sistemi tam bir profesyonel olarak bize hazır halde sundu. Kendi işi konusunda profesyonel bir hoca... Öğlen yemekleri konusunda fıstıklı sucuk yiyicisi:) Normal hayatta iyi bir dost arkadaş. En önemlisi memleketlim. İzmirli.

Bir insan işinde bu kadar mı mütevazi davranır. bu kadar mı iyi yapar. Diyecek söz bulamıyorum. Serhat hocam iyi ki tanışmışız. İyi ki beraber proje yapmışız. Emeklerin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Her şey gönlünce olsun.

ps. (şimdi sitedekiler diyordur ki fıstıklı sucuk mu olur. Olmaz demeyin:)

SA... AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ SERHAT HOCAM. (Reklama gerek yok)

Alıntı
Gönderildi : 21/12/2012 00:28
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba Özgür bey,

Öncelikle duygularınızı bu kadar samimi yazmanız bence çok hoş. Serhat bizce zaten çok değerli ama böyle sizlerden duymak bizi ayrıca mutlu etti. Benim için bir arkadaş, dost, teknoloji uzmanı, ekip üyesi.....Ama sektör için daha fazlası olduğuna eminim.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/12/2012 12:33
Serhat AKINCI
(@serhatakinci)
Üye

Özgür bu iyi dileklerin için çok teşekkürler. Gerçekten onur duydum.

Serhat AKINCI

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/12/2012 15:16
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol