Farklı Bir İstek 🙂

Bildirimler
Hepsini Temizle

Farklı Bir İstek 🙂  

RSS
Ercan Yıldızdoğan
(@ErcanYildizdogan)
Üye

Merhaba Arkadaşlar;

Formu uzun süredir takip ediyorum Sizden biriyim bilişimciyim yani 🙂 bir konuda yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.

Sevdiğim insanın Doğum günü Yaklaşıyor sizden doğum günü için fikir ve ne türde bir sürpriz olabilir diye yardım bekliyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler. 

Alıntı
Gönderildi : 09/12/2012 01:13
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

🙂 Farklı bir post olmuş sevdiğiniz insan neleri sever, neleri sevmez, siz onu nasıl etkilerseniz bunu ancak en iyi siz ve sevdiğiniz insanın yakın arkadaşları bilebilir 🙂 Kimi insan sadelikten hoşlanır kimiside süprizlerden hoşlanır 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2012 15:54
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

benim aklımda bir ara şu vardı. kolayı çok severdim önceleri, bir kaç sitede görmüştüm kola matik diye. ama bulamadım linkini. bir şapka var ve iki yanından 2 tane kutu kolayın girebileceği gibi boşluk var oralara kutu kolayı koyuyorsunuz sonar pipetle non stop kola içiyorsunuz çok güzele benziyordu ama kolayı bıraktım sonrasında kaldı öyle 🙂 eğer arkadaşınız kolayı seviyorsa öyle birşey olabilir bence 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2012 17:16
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2012 17:20
Huseyin KARTAL
(@huseyinkartal)
Üye

Merhaba Ercan ,

Ben bir defasında İstanbulda olmanın  avantajını  kullanarak cemil copy'den photoshop da düzenlediğim bir resmi poster  halinde çıkarttım ve güzel bir  çerçeve  ile  hediye ettim tabi  bize  özel bir  hediyeydi , bayağı  etkilediğimi düşünüyorum adana da  varsa  bu tür yerler sende  size özel bir şeyler yaparak işini halledebilirsin. [:D]

http://www.cemilcopy.com/neler-yapiyoruz.php

Huseyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 09/12/2012 23:37
enverakkuş
(@enverakkus)
Üye

Merhaba bir öneride de ben bulunayım o zaman 🙂 en sevdiğiniz fotoğrafınızı bir tablo gibi kara kalem yaptır. paket içeriğinde 1 adet kırmızı gülle hediye et çok mu romantik oldu bu ya 🙂 ama tavsiye ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 10/12/2012 10:56
Ercan Yıldızdoğan
(@ErcanYildizdogan)
Üye

[quote user="Huseyin KARTAL"]

Merhaba Ercan ,

Ben bir defasında İstanbulda olmanın  avantajını  kullanarak cemil copy'den photoshop da düzenlediğim bir resmi poster  halinde çıkarttım ve güzel bir  çerçeve  ile  hediye ettim tabi  bize  özel bir  hediyeydi , bayağı  etkilediğimi düşünüyorum adana da  varsa  bu tür yerler sende  size özel bir şeyler yaparak işini halledebilirsin. [:D]

http://www.cemilcopy.com/neler-yapiyoruz.php

Huseyin.

[/quote]

🙂 Bunu geçen sene yapmıştım ben hüseyin. etkili oldugu kesindi ayrıca Kara kalemde yaptırmıştım diğer arkadaşın önerisine cvp olarak yazayım. Kola işi çok değişik enteresan olmuş fikir için teşekkür ederim ama yapabileceğimi sanmıyorum onu çok değişik yinede fikir için teşekkürler. Değişik fikirleri bekliyorum. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2012 01:31
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

sevdiğiniz kişiyle birlikte çekindiğiniz resimlerden oluşan 2013 takvimi de yaptırabilirsiniz. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2012 11:53
Ercan Yıldızdoğan
(@ErcanYildizdogan)
Üye

[quote user="Davut EREN"]sevdiğiniz kişiyle birlikte çekindiğiniz resimlerden oluşan 2013 takvimi de yaptırabilirsiniz. :)[/quote]

🙂  Aman Davut usta babaya vurduracan sen beni 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/12/2012 14:40
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Ercan Yıldızdoğan"]

[quote user="Davut EREN"]sevdiğiniz kişiyle birlikte çekindiğiniz resimlerden oluşan 2013 takvimi de yaptırabilirsiniz. :)[/quote]

🙂  Aman Davut usta babaya vurduracan sen beni 🙂 

[/quote]

Hocam bu güzel bişey ama, çalışıyorsa şirkette kullanır. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 13:32
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

malum kış geldi ev ayakkabısı da olabilir babaya ise 🙂

http://www.deichmann.com.tr/TR/tr/shop/bay/bay-yeni/00015001129740/Ev%20Ayakkabısı.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=bay/bay-yeni

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 14:15
Kaan Tekkol
(@kaantekkol)
Üye

Resminden senin duygusal biri olduğunu anlıyorum 🙂 Karşındaki kişi de özel birisiyse muhtemelen o da senin gibi duygusaldır 🙂 O zaman yoğunlaşacağın nokta duygusallıktır. Bir hediyeden çok özel bir mekanda - örneğin ilk yemek yediğiniz yer olabilir - özel olduğunu hissettirecek şekilde geçmişten geleceğe sizi anlatan bir yazı, mektup, resim güzel bir sunum şekliyle verebilirsin.

Bu hediye olayı çok zorda bırakıyor insanı ):

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/12/2012 14:59
Paylaş: