İnternet aboneliği

Bildirimler
Hepsini Temizle

İnternet aboneliği  

Serdem AKSOY
(@SerdemAKSOY)
Üye

Merhaba,

Eve yeni bir internet bağlantısı yapmak istiyorum ama ne tür bir bağlantı yapacağım konusunda kararsız kaldım. ( gönül isterki fiber optik ) Türk telekomun sabit ücret alması ile ilgili kesin bir bilgi sahibi olan varmı? http://www.cozumpark.com/forums/thread/112519.aspx sayfasında bu durum ile ilgili bir kou var ama son durum hakkında bilgisi ola var mı?

Ek olarak yeni taşınacağım evin bulunmuş olduğu mahallede büyük ihtimal Superonline fiber optik bağlatısı yok ( adresimi tam bilmediğim için müşteri hizmetlerinde öğrenemiyorum bayram dönüşü adresi alıp öğrenebilirim ). ama çok yakınında toki ve büyük bir site mevcut. ( tokide mevcut olduğunu öğrendim ) yaşadığım yerin yakın olması nedeniyle apartmana bağlantı çektirme şansım olur mu?

Bu konular hakkında bilgi sahibi arkadaşlar mevcut mudur?

Saygılarımla,

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 02/09/2011 15:50
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

merhabalar

apartmanlara çekeceklerini sanmıyorum.

Süperonline, fiber internetinden çoğu kişi şikayetçi o yüzden en iyisi mi ADSL. 8 mbit veya 16 mbit (bu da her santralde desteklenmiyor, geçen telekomdan aradılar 16 mbite çıkaralım hattınızı vs dediler, 2-3 lira fark alıyorlar normal 8 mbitten).

kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/09/2011 16:35
ibrahim yaman
(@ibrahimyaman)
Üye

Evimde Telekomun  8 Mbit sınırsız internetini kullanıyorum.Gayet memnunum

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/09/2011 16:49
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Yan komşunuz tokinin fiberinden size hat vermezler maalesef. Özel anlaşmaları var.

Santral ve eviniz arasındaki meafe 500 metreden az ise 16 Mb adsl alabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/09/2011 00:45
Paylaş: