Breyer State Univer...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Breyer State Universty Hakkında  

RSS
erdenkara
(@erdenkara)
Üye

Arkadaşlar MErhaba ;

Breyer State Üniversitesi Hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varmı sadece yök denkliği yok diye biliyorum bu üniversite hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlermi

teşekkürler

Alıntı
Gönderildi : 27/05/2011 21:02
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

[quote user="erdenkara"]

Arkadaşlar MErhaba ;

Breyer State Üniversitesi Hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varmı sadece yök denkliği yok diye biliyorum bu üniversite hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlermi

teşekkürler

[/quote]

Gördüğüm kadarıyla  Türkiye'de açılalı fazla olmamış. Sizin ihtiyaçlarınız nelerdir? NEwport vs. benzer üniversitelerde var denkliği yok ben özel sektörde  çalışıyorum diplomam olsun diyen arkadaş almıştı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2011 18:35
erdenkara
(@erdenkara)
Üye

MErhaba Cevap için teşekkürler : işletme bölümü okuyup özel sektörde bir diplomam olsun diye okumak isteyen bir arkadaşım var . Ancak Bu tür üniversitelerin ( yök denkliliği olmaması açısından )  kendisine bir fayda getirip getirmeyeceğinden tam emin değilim o açıdan görüşerinizi almak istedim.Teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2011 11:30
erdenkara
(@erdenkara)
Üye

MErhaba Cevap için teşekkürler : işletme bölümü okuyup özel sektörde bir
diplomam olsun diye okumak isteyen bir arkadaşım var . Ancak Bu tür
üniversitelerin ( yök denkliliği olmaması açısından )  kendisine bir
fayda getirip getirmeyeceğinden tam emin değilim o açıdan görüşerinizi
almak istedim.Teşekkürler

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2011 11:30
Rahmi DILLI
(@rahmidilli)
Tecrübeli Üye

Ahmet yesevi üniversitesinin artık Yök'ten tam denkli bilgisayar mühendisliği programı var. Ayrıca Sakarya üniversitesinin karma (uzaktan ve örgün) eğitim olarak programları var. AYrıca distance learning diye aratırsanıza sanırım Yök'ten denkliği olan Avrupa ve İngilterede programlar mevcut tabi ki TOEFL v.b. şartları var.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2011 18:45
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Ales ten 55 almak zor değil.

Türkiye de uzaktan eğitim Yüksek lisans programı olan kaliteli üniversiteler var, onları da düşün derim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/05/2011 13:34
Paylaş: