Hakan Uzuner Uzaylı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hakan Uzuner Uzaylı mı?  

Sayfa 2 / 3
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

[:D][:D] Bence En Tartışılır ve en çok ilgi görecek bir konu bu.Bunca çaba,emekten sonra Uzaylı ünvanı. Bence Artık İş dışındaki çalışma saatleriniz artık kendinize ayırmış olduğunuz bir vakit olarak benimsemiş kendini.

Dilerim Her birimiz Hakan Hoca gibi Uzaylı oluruz  =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 14:22
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Hakan UZUNER"]Arkadaşlar o kadar da az uyumuyorum, aslında uyanık olduğum vakitlerde size göre daha çok çalışıyorum, yani siz kendinize zaman ayırıyorsunuz ben ayırmıyorum farkım bu, çocuk olunca ama çocuğun eşim kadar anlayışlı olmayacağı için o zaman görürüm ben sizi, hakan hoca uzaylı mı yoksa yaşlandı mı diye yorumlar çıkar hahahha 🙂
[/quote]

Çözümpark ıda ben senin çocuğun olarak görüyorum, daha önce sanada söylemiştim. 2. çocuğun olduğunda her ikiside birbirini kıskanacaktır. Küçük olan her zaman daha çok ilgi ister. Bu nedenle dengeyi iyi ayarlaman gerekir. Asıl önemli nokta neleri kaçırdığında telafisi olmaz bunu iyi hesaplaman gerekir. Bazı şeylerin telafisi yok çünkü.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 14:52
ByGRaND
(@ByGRaND)
Üye

Hocam Madem Bukadar yoğunsunuz Benimde en merak ettiğim şey şu 🙂 Bu yoğunluk içerisinde bunca konuları hangi ara bunu adınız gibi yapıyor ,bozuyor ,çözüyor ,çözümyolu buluyor hale geliyorsunuz :))) Nasıl bir yapınız var biraz açarmısınız (Genelde Sorunu olan üyelerimize yansıtılan soru) y[:)] yani Finans Bank,  Çözümpark , Aile ,3lüsü ayrı bir vakit yeni ürünleri tanıma ve çözme ayrı bir vakit işte aslında asıl konu bu olsa gerek :))  Bu 3 durumu 1 güne sığdırmak zor olsa gerek 🙂 Daha uykuyu saymamışken.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 15:09
Bora YILDIZ
(@borayildiz)
Üye

takılmayın bunlara çözemezsiniz bu denklemi : )))

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 15:20
Mustafa KILIC
(@MustafaKILIC)
Üye

Hocam zaten resimleri portalda yayınladık. Kriptondan geldiğinizi saklamayın. Bazı Super-Man 'ler insanlara fiziksel yardımda bulunarak dünyayı kurtarırlar, bazıları da sizin gibi günümüzün ve geleceğimizin mesleği ile yardım ederler.

Varsın yaşlandı desinler, kimbilir junior UZUNER bu konuda neler yapıcak.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 19:00
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

aslında hepimiz uzaylı degilmiyiz ?

imza mustafa topaloğlu 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 19:11
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Vasvi UYSAL"]

aslında hepimiz uzaylı degilmiyiz ?

imza mustafa topaloğlu 🙂

[/quote]

[Y] 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 23:45
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Mesut sanırım senin gibi İşte Thinker juriside aynı şeyi düşünüyorki beni ikincilikle ödüllendirdiler 🙂

http://www.istethinker.com/

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/09/2011 13:27
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

Benden duymadınız, bu fotoyu almak için saniyede 8000 bin kara çeken özel bir foto makinası kullandık.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/09/2011 01:32
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Örnek aldığım bir büyüğüm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/09/2011 02:23
Hasan Danış
(@HasanDanis)
Üye

[quote user="Ertan ERBEK"]

Benden duymadınız, bu fotoyu almak için saniyede 8000 bin kara çeken özel bir foto makinası kullandık.

[/quote]

Fotoğraf Harika :):) Türkiye'nin SUPERMAN 'ı Hakan Hocamız 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 17/09/2011 13:46
Erdem CILINGIROGLU
(@erdemcilingiroglu)
Tecrübeli Üye

[quote user="Ugur DEMIR"]Örnek aldığım bir büyüğüm.[/quote]

Uğur kim? SuperMan mi, HAKanMAN mı?

Bu fotoğrafta çok başarılı olmuş. Tebrikler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/09/2011 13:57
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Erdem CILINGIROGLU"]

[quote user="Ugur DEMIR"]Örnek aldığım bir büyüğüm.[/quote]

Uğur kim? SuperMan mi, HAKanMAN mı?

Bu fotoğrafta çok başarılı olmuş. Tebrikler.

[/quote]

Elbetteki Hakan Uzuner 🙂 

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/09/2011 14:43
Gökhan Akmercan
(@GokhanAkmercan)
Üye

Hayatımda 2 uzaylı tanıdım biri Hakan hoca,diğeri de malumunuz Mustafa Topaloğlu 😀

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/09/2011 15:48
Ferhat Indi
(@FerhatIndi)
Üye

Uzayli olmasa bile ,  Eger bir insan 40-50 bin kisinin hayir duasini  hergun alabiliyorsa , insan-i kamil olma konusunda buyuk adim admis birisidir,

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/09/2011 07:06
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

[quote user="Ferhat Indi"]Uzayli olmasa bile ,  Eger bir insan 40-50 bin kisinin hayir duasini  hergun alabiliyorsa , insan-i kamil olma konusunda buyuk adim admis birisidir,
[/quote]

Bu bana yeter zaten.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/09/2011 12:13
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

[quote user="Gökhan Akmercan"]Hayatımda 2 uzaylı tanıdım biri Hakan hoca,diğeri de malumunuz Mustafa Topaloğlu 😀
[/quote]

2 si arasında uzay kadar fark var ama. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/09/2011 14:56
Gökhan Akmercan
(@GokhanAkmercan)
Üye

[quote user="Ugur BURMA"]

[quote user="Gökhan Akmercan"]Hayatımda 2 uzaylı tanıdım biri Hakan hoca,diğeri de malumunuz Mustafa Topaloğlu 😀
[/quote]

2 si arasında uzay kadar fark var ama. 

[/quote]

Espri mahiyetinde söylemiştim...Elbettekide Topaloğlu gibi 1000 tanesi bir Hakan Hocanın tırnağı etmez.... 😉

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2011 13:06
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="Fırat AYDOĞAN"]Hocam Madem Bukadar yoğunsunuz Benimde en merak ettiğim şey şu 🙂 Bu yoğunluk içerisinde bunca konuları hangi ara bunu adınız gibi yapıyor ,bozuyor ,çözüyor ,çözümyolu buluyor hale geliyorsunuz :))) Nasıl bir yapınız var biraz açarmısınız (Genelde Sorunu olan üyelerimize yansıtılan soru) y[:)] yani Finans Bank,  Çözümpark , Aile ,3lüsü ayrı bir vakit yeni ürünleri tanıma ve çözme ayrı bir vakit işte aslında asıl konu bu olsa gerek :))  Bu 3 durumu 1 güne sığdırmak zor olsa gerek 🙂 Daha uykuyu saymamışken.[/quote]

Bende merak ediyorum. Ama en çokta nereleri takip ediyor Hakan hocam. Yoksa bill gates ve arakdaşları günlük incelyeceklerini hocama gönderiyor mu? =) 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/09/2011 20:07
Sayfa 2 / 3
Paylaş: