Anasayfa » Forum

Hakan Uzuner Uzaylı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hakan Uzuner Uzaylı mı?  

Sayfa 1 / 3
  RSS
Mesut SARIYAR
(@mesutsariyar)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Kitabında birinci sıranın aşağısı bulunmuyor.
Ne zaman doğduğu bilinmiyor çünkü 6 yaşından 60 yaşına kadar kendisini tanımayan BT çalışanı neredeyse yok!
40.000 üyeye sahip bir portal olarak Kendisinin yaşayan gerçek bir android olduğuna inanıyoruz, insan ırkından olmadığı kesin!
ÇözümPark.com'un efsane kurucusudur.
Göstermiş olduğu Ironman performansına rağmen kimyasını koruyabiliyor çünkü kendisi Kimya Bölümü mezunudur.
Biz ona "Thinker" deriz çünkü O'nun beyin fırtınası günleri olmaz, O'nun yaşamı başlı başına bir beyin fırtınasıdır.

Ayrıca,
- Playstation ve F1 tutkunudur.
- Üniversite öğrencilerine ücretsiz seminerler, webcastler verir
- Her hafte en az bir makalesi ve haftalık ortalama 107 cevap mesajı(post) vardır.
- Günde 5 saat uyur, 7/19/365 ayaktalığı garantidir 🙂

Alıntı
Gönderildi : 19/02/2011 14:49
Yiğit Ömer ÖÇAL
(@yigitomerocal)
Üye

[quote user="Mesut SARIYAR"]

Ne zaman doğduğu bilinmiyor çünkü 6 yaşından 60 yaşına kadar kendisini tanımayan BT çalışanı neredeyse yok!
40.000 üyeye sahip bir portal olarak Kendisinin yaşayan gerçek bir android olduğuna inanıyoruz, insan ırkından olmadığı kesin!
Göstermiş olduğu Ironman performansına rağmen kimyasını koruyabiliyor çünkü kendisi Kimya Bölümü mezunudur.
Biz ona "Thinker" deriz çünkü O'nun beyin fırtınası günleri olmaz, O'nun yaşamı başlı başına bir beyin fırtınasıdır.

Ayrıca,
- Her hafte en az bir makalesi ve haftalık ortalama 107 cevap mesajı(post) vardır.

[/quote]

Çok güzelmiş azıcıkta güldüm açıkçası 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2011 14:53
Hakan ALKAN
(@HakanALKAN)
Üye

Merhaba

Hakan Hocamın imzasına bakınız tik nokta orası [:D]

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2011 17:18
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

:)Hocam çok net teşhis olmuş benim gördüğüm bazı yanlarıda şöyle.Sorulara uzun yanıt vermeyi sevmez kısa net cevap verir:))Sevdiği bir insana her konuda yardım eder:))

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2011 17:38
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Değerli Üye

[quote user="Mesut SARIYAR"]

Ayrıca,

[/quote]

O bizden biri =)

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/02/2011 18:21
Ufuk TATLIDIL
(@ufuktatlidil)
Saygın Üye

IT Dünyasının FENOMEN'i bence. Mesleki açıdan bir çok insanın örnek aldığı bir insan Hocamız.

Performans'ına yetişmeyi şöyle örnekliyim. Messinin Beşiktaş veya Fenebrhaçe'ye gelmesi gibi bir örnek doğru olur sanırım 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 17:25
Selçuk ÜNAL
(@SelcukUNAL)
Üye

kendisini severek takip ediyoruz. 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 18:13
Ahmet ALTUNTAS
(@ahmetaltuntas)
Üye

Kendime Örnek aldığım Tek İnsan....!

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 20:30
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Bir abimiz var tariflere benzeyen birisi, oda farklı bir alanda hakan hocama yakın bir performans ile çalışmakta...

Kendisi ile bir gün sohbet etme fırsatı yakaladım ve sordum, abi bur hırsın azmin sırrı nedir diye...

Dedi ki bana "Vatanını milletini sev, bu ülkenin gelecekte verdiğim emeklerle ulaşacağı yeri hayal et."  gerisi kendiliğinden geliyor demişti..

Eminim ki Hakan hocamında böyle bir itici gücü vardır, bu gücü bizlerle de paylaşabilirse seviniriz. ALLAH gücüne güç katsın hocam 😉 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 20:48
Rafet S. AYATA
(@rafets-ayata)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Dünya üzerinde uzaylılar farklı şekillere bürünüp yaşıyor mu ?

Bence bir Hakan UZUNER'le tanışın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 21:55
Farhad KARIMOV
(@farhadkarimov)
Üye

Hakan hocam gerçekten çok güzel insan.Ayrıca elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyor, hiç bir zaman bunu esirgemiyor.Çok güzel makale ve videoları var.Tek bir kelime ile Süper!ALLAH Hakan hocamdan ve diğer hocalardan Razı Olsun, İnşallah!

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/02/2011 21:58
Gokhan DOGAN
(@GokhanDOGAN)
Üye
Bilişim dünyası'nın barbara streisand'i , kitleleri peşinden sürükleyen bir bilişimci.IT  7/24 robotu'nun insan hali 🙂
CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 01:32
Eser SOLMAZ
(@esersolmaz)
Kıdemli Üye Yönetici

Ekip arkadaşıma uzaylı muamelesi yapmayın lütfen oda sizin benim gibi bir insan tek kusuru laz olması...

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 01:51
Mustafa KILIC
(@MustafaKILIC)
Üye

Fırtınalarla dolu bir denizde aynı gemide olmak farklı bişey yaw.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 11:58
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Herkese merhaba,

Öncelikle güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim ama daha önce bireysel verdiğiniz gazı şimdi toplu olarak veriyor olmanız beni bir hayli ürküttü. Bu demektir ki çok büyük bir beklenti var ortada ama bana ne kaçacak merak ediyorum, Mesut nedir plan 🙂

Yazılanlardan akılda kalan soruların özeti aslında şu arkadaşlar, ben çok zeki bir adam olmadığım için küçükten beri çok çalışmaya alışmışım. Zeki adamlar malum az çalışır çok iş yapar, ben çok çalışarak ancak çok iş yapabiliyorum, bundan sebep küçüklükten kalma ve zayıf olduğum bir noktayı bu şekilde kapatıyorum. Bu gerçek ile baktığınız zaman sadece size göre daha çok çalışıyor ve daha az uyuyorum ama sonuç olarak yaptığım işten çok ama çok zevk alıyorum. İnsanlara yardım etmek benim için büyük mutluluk. Kayhanın dediği gibi tabiki benimde bir inancım var bu konuda ama bu bana kalsın!

Son olarak, yeri gelmişken bir konuda kendi düşüncemi paylaşmak istiyorum. Makale yazmak, webcast vermek aslında insanın kendisi için yaptığı bir eylem, daha çok kişi tanıyor, reklamı oluyor, o konu hakkında uzmanlığı artıyor vs, ama asıl iş forumda insanlara yardım etmek. Bakıyorum o kadar çok bilişim uzmanı var ki makale yazan, üniversite semineri yapan, webcast yapan vs, ama bir post at dediğin zaman adama inanılmaz zor geliyor, çünkü burada iş kendin için yapılmaktan çıkıyor, artık orada kendin için değil karşındaki bir insan için iş yapmaya başlıyorsun ve ak koyun kara koyun ortaya çıkıyor 🙂

Çözümpark olarak bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük anahtar bu zaten, gerçi herkes bunun peşinde ( aldığımız nefesi bile takip ediyorlar [:D] ) , forum üzerinde cevap verecek uzmanları bulup sizlerle buluşturmak. Bu konuda eğer bu işin lideri olarak siz bunu yapmazsanız kimseye gerçekten amacınız konusunda inandırıcı olamazsınız.

Özetle, sağlığım elverdiği ölçüde bilgimi paylaşmaya devam edeceğim ama buradaki en büyük teşekkür eşime gidecek, çünkü ben hayatımda bu kadar sabırlı bir insan daha tanımadım, zaten dışarıdan dahi bakarsanız onun işinin ne kadar zor olduğunu anlarsınız.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 13:14
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Hakan hocam siz evlimiydiniz ya 🙂 Evli olupta pc başında bu kadar vakit geçiripte hala eşiniz yanınızda ise, gerçekten evlenmek için doğru insanı seçmişsiniz demektir.

Ben bir soru daha atayı o halde ortaya, Hakan hocamı daha uzaylı, onun bu derece anlayışlı olan eşi mi? 😀 

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 13:25
M. Hakan CAN
(@m-hakancan)
Tecrübeli Üye

Hocam açık söyle RedBull kanatlandırıyor seni dimi? [:D]. Sponsor filan sanırım. Şaka bir yana bir şirketin CEO su olsan bu kadar çalışırsın hocam ki sana da bu yakışır bence. Yaptıkların herkes tarafından görülüyor ve takdir ediliyor. Uyku sorununu nasıl çözüyorsun en merak ettiğim konu burası aslında [:)].

İnsanın çalışarak konusunda başarılı olması, paylaşması ve öğretmesinin yanısıra konularında uzman olanları da buna teşvik ederek liderlik vasfını göstermesi budur diyorum.

Başarılarının ve başarılarımızın devam etmesi dileğimle hocam...

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 13:31
Kayhan KAYIHAN
(@kayhankayihan)
Üye

Evet hocam sizin az uyuma sırrınız nedir, yanlış hatırlamıyorsam Alberty Einstein da az uyumak için sandalye üzerinde eline kalem alır uyurmuş, kalemi elinden düşürdüğünde uyanır ve çalışmaya devam edermiş...

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 13:39
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Arkadaşlar o kadar da az uyumuyorum, aslında uyanık olduğum vakitlerde size göre daha çok çalışıyorum, yani siz kendinize zaman ayırıyorsunuz ben ayırmıyorum farkım bu, çocuk olunca ama çocuğun eşim kadar anlayışlı olmayacağı için o zaman görürüm ben sizi, hakan hoca uzaylı mı yoksa yaşlandı mı diye yorumlar çıkar hahahha 🙂

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 21/02/2011 13:50
Sayfa 1 / 3
Paylaş: